Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри-свічки з металу

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстра свічки метал - сучасний погляд на традиційну розкіш

Люстри - світильники з багаторічною історією. Ще в давні часи люстри прикрашали палаци, зали і королівські спальні. Але тоді в якості джерела світла використовувалися свічки, що переводило люстру в досить небезпечний предмет інтер'єру. Сьогодні багато що змінилося. На зміну свічок прийшли лампи розжарювання, які з часом були витіснені світлодіодними джерелами світла. А ось форма люстри зі свічками залишається актуальною і по сьогоднішній день. Матеріали, що використовуються для виробництва - це метал, кришталь, скло, дерево. Якщо Ви шукаєте люстру, яка буде поєднувати в собі практичність і чудові зовнішні дані, то радимо звернути увагу на моделі з металевою основою. Люстра свічки метал - це справжня окраса будь-якого приміщення.

Особливості конструкції

У каталогах виробників Searchlight, Nowodvorski, Ideal Lux, Pedret, Nervilamp увазі покупців представлений багатий модельний ряд. Але, все-таки, люстра свічки метал має ряд особливостей, властивих тільки їй:

  1. Корпус повністю виконаний з металу. Це надає конструкції особливої міцністю і надійності. Стиль металевого покриття може бути різним: мідь, золото, нікель, срібло. Актуальними є також моделі з штучно зістареними основами.
  2. Всі джерела світла спрямовані вгору, як це і було в стародавні часи. Це дозволяє найкращим способом освітити пристельовий простір. Такі моделі актуальні виключно в приміщеннях з високими стелями. У протилежному випадку вони просто будуть захаращувати простір.
  3. Як декор можуть бути використані плафони або кришталеві підвіси. Люстра свічки метал - це невичерпний потік модифікацій, в яких дизайнери втілюють будь-які свої фантазії. 

Люстра - світильник, доречний практично в кожному приміщенні. Звичайно, якщо квадратура невелика, то люстра свічки метал може виглядати недоречно. А ось наявність її в вітальні, просторій спальні, навпаки, привнесе в приміщення особливого шику і помпезності.

Що ж стосується стилю в дизайні, то теж не кожен напрямок передбачає використання світильника такого роду. Найбільш доречними вони будуть в:

  • класичний інтер'єр - тут можна використовувати люстру-свічку без жодних коливань. Класичний інтер'єр - це сучасне відображення вікових традицій в інтер'єрах. Тому і люстра свічки метал прекрасним чином впишеться в загальну концепцію;
  • вінтаж - ще один популярний напрям сьогодні. Тут варто звернути увагу на моделі з металевою основою з зістареним ефектом, а також кришталевими підвісами;
  • бароко - розкіш і багатство відразу приходять на думку при згадці про епоху, що дала назву стилю. Люстра свічки метал в інтер'єрі бароко буде виглядати доречно і додасть інтер'єру якоїсь загадковості;
  • якщо говорити про сучасні інтер'єри, то і тут можна використовувати люстру-свічку. Адже сучасні дизайни - це колаборація стилів, в яких поєднуються непоєднувані рішення. Головне правильно підібрати модель, вибравши варіанти з мінімум декору.

Люстра свічки метал: доступна ціна розкішної світлотехніки

Якщо Ви віддаєте перевагу якості в кожному предметі інтер'єру, то і світильники повинні відповідати виставленим критеріям. В інтернет-магазині Nasvitlo.com від компанії «Арт-Енерго» кожен покупець знайде модель, відповідну по стилю і ціні. У багатому асортименті жителі міст Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів зможуть замовити продукцію за доступними цінами з доставкою по Україні.