Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Магнітні світильники Ідеал Люкс

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Магнитні трекові світильники Ideal Lux - тренд 2021-2022

Шинне освітлення само по собі дуже популярне, особливо в дизайнерських інтер'єрах, а вже магнітні світильники стали справжнісінькою знахідкою для дизайнерів і користувачів. Вони поєднують в собі всі плюси трекового світла з більш високим рівнем комфорту і простотою у використанні.

Продукція фабрики Ideal Lux, виробництва Італії, є лідером серед треків на магнітному з'єднанні. Шинні світильники компанії користуються популярністю по всій Європі, в тому числі і на Україні. Вони поєднують в собі такі переваги:

  • Споконвічно італійське якість і підхід до розробки дизайну. Вибравши саме бренд Ideal Lux серед трекових магнітних систем інших виробників ви залишитеся задоволені збіркою, тривалістю гарантії і зовнішнім виглядом кожної моделі.
  • Зручність в установці, зміні світильників, налаштуванні кута освітлення. Можна сміливо сказати, що більш зручного стельового/настінний світла на даний момент просто не існує.
  • Модульність магнітних систем освітлення дозволяє за лічені хвилини нарощувати світловий потік, міняти місце розташування освітлення і його зовнішній вигляд.
  • Це ідеальне рішення для комерційних приміщень - бутиків, магазинів. шоурумів. Освітити потрібну полицю або товар просто і не вимагає допомоги технічних фахівців або навіть інструментів.

Як купити магнітні системи Ideal Lux

Купити світильники на магнітну шину від Ідеал Люкс найкраще в магазині, який співпрацює з брендом безпосередньо. Так ви отримаєте офіційну гарантію від 1го року, кращі терміни доставки по Україні і поставки з Італії (при необхідності) і вартість без роздрібних націнок. Саме таким магазином освітлення є Насвітло.