Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Магнітні світильники білого кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Білі магнитні світильники - тренд сезону

Яке сучасне освітлення зараз наймодніше і популярне? Трекові в різних варіаціях і кольорах. Але навіть серед них особливо виділяються магнітні шинні світильники білого кольору. Причин тому кілька:

  • Зазвичай шинний світло завжди має чорний або сірий колір корпусу. Використання білого - спосіб виділити свій інтер'єр серед схожих, привернути додаткову увагу. Ну і на білих корпусах практично непомітна пил, на відміну від чорних.
  • Магнітні світильники простіше в управлінні і установці ніж навіть звичайні трекові. Це значить ви зможете в будь-який момент змінити їх конфігурацію на шині, кількість, напрямок освітлення без будь-яких додаткових інструментів і буквально за пару секунд.
  • Моделі білих магнітних світильників просто-напросто стильні і прекрасно поєднуються з більшістю сучасних і мінімалістичний інтер'єрів.
  • Крім зовнішнього вигляду варто звернути увагу і на функціонал. Весь світ використовує світлодіоди як джерело, що дозволяє динамічно змінювати яскравість світла, економить електроенергію, дозволяє підбирати світильники необхідної світловий температури.

Ми щиро рекомендуємо вам трекові магнітне освітлення в білому кольорі, так як воно буде популярно ще довгий час і зуміє грамотно підкреслити ваші інтер'єри. Кращі моделі представлені в магазині люстр Насвітло - з нами ви отримаєте офіційну гарантію від виробника, швидку доставку по Україні і кращі ціни.