Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Торшери червоного кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Замовлення незвичайного червоного торшера – сміливе рішення. Такий світильник неможливо випустити з уваги, дивлячись на нього не можна залишитися байдужими. Він викликає живі емоції, робить інтер'єр унікальним, несхожим на інші. При цьому в повній мірі зберігаються технічні можливості, які чекаєте від хорошого освітлення. Залишаються свобода вибору напрямку світлового потоку в поворотних моделях, простота підключення.

Червоний торшер, роль в інтер'єрі

Світильник такого насиченого відтінку – помітний штрих в обстановці. Він оживляє найбільш лаконічний інтер'єр, надає йому неординарність. Колір і його відтінки заряджають людину енергією, підтримують здорову активність. Торшер з червоним абажуром точно розставляє потрібні світлові акценти і стає головною прикрасою інтер'єру.

Таке освітлення приверне увагу навіть при простому дизайні моделі. Червоні торшери самі по собі яскраві, тому витончені форми і складний декор тут в принципі не потрібні. Злиття з відтінками, переважаючими в кімнаті, теж не обов'язкове. Так атмосфера не перевантажується яскравими фарбами, всього в міру.

Купити червоний торшер – коли ідея доречна найбільше

  • Для ефектного зонування. Частина простору чітко відділяється від інших. Торшери з абажурами діють так, щоб її просто неможливо було не помітити.
  • При організації додаткового освітлення у великих кімнатах. Червоний підлоговий світильник може дещо зменшити простір візуально. Краще, щоб площа з самого початку не була дуже маленькою.
  • При переважанні в інтер'єрі теплих відтінків. За допомогою червоного торшера досягнете повної гармонії при поєднанні з бежевим, коричневим. Червоний теж відноситься до теплого спектру. Такі відтінки вносять затишок, діють розслабляюче. "Заспокоїти" атмосферу, надати їй благородство допоможе тандем червоного торшера з білим та іншими світлими відтінками (слонова кістка, молочний).

Від наміру купити стильний червоний торшер не варто відмовлятися, коли потрібне хороше локальне світло в кімнатах загального користування, – вітальня, передпокій, їдальня. Тут підлогові лампи грають дві ролі. Це ефектний декор і місцеве освітлення для улюблених занять в комфорті одночасно – читання, рукоділля, відпочинок за чаюванням.

У спальні такі торшери теж встановлюють, але особливо обережно підбирають відтінок. Важливо не перенаситити атмосферу емоційно, але надати їй романтичність, чуттєвість. Купити цікавий червоний торшер допустимо для поєднання з іншими яскравими, контрастними відтінками. Це більш сміливе рішення, але для правильної реалізації ідеї краще порадитися з дизайнером.

Так чому Nasvitlo?

У нашому магазині вам допоможуть отримати модель, яка ідеально доповнить інтер'єр і дасть якісне світло з потрібними характеристиками. Послуга не оплачується. Це бонус від нас, який збереже ваш час, допоможе насолодитися радістю покупки замість того, щоб сумувати через помилку. На все світло, представлене в каталозі, видаємо офіційну гарантію.

У нас ви економите на професійній послузі підбору і самому замовленні, причому не один раз. На початку, коли замовляєте модель червоного торшера і будь-якого іншого освітлення у прямих постачальників. Ми співпрацюємо з брендами без посередників. Надалі – при використанні додаткових знижок на товари. Разом зі збільшенням суми замовлення зростає ваш бонус.