Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Торшери з абажуром

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Купити підлоговий торшер з цікавим абажуром – шанс помітно розширити простір. Моделі, підібрані відповідно до площі кімнати, візуально роблять стелі вищими за рахунок довгих ніжок. Такі підлогові світильники дають багато світла, особливо при порівнянні з компактними бра і настільними лампами. Чим більше джерел освітлення в конструкції, тим яскравіше модель, виразніші акценти в просторі інтер'єру.

Купити торшер підлоговий з абажуром – чому ідея заслуговує на увагу

У світі освітлення такі моделі стали класикою незалежно від матеріалу виконання і загального стилю. Більшу частину підлогових світильників виробляють з абажурами, тому що ці елементи конструкції роблять світло м'яким, приємним для сприйняття. За рахунок них домагаються плавного розсіювання світлового потоку без різких тіней. Ризик негативного впливу на органи зору знижується і сприйняття простору навколо змінюється на краще.

Свобода управління світлом – твердження, яке у повній мірі відноситься до торшерів з абажуром. Конструкція світильника буває стаціонарною або гнучкою. Остання дозволяє найбільш чітко регулювати напрямок променя світла. Можна купити підлоговий торшер із механізмом зміни висоти, щоб задати максимально точний кут світлового потоку.

Чим ще гарні торшери з абажуром

  1. Полегшують читання. Іноді в конструкції є додаткова лампа спеціально для цього. Втома очей при довгому читанні значно знижується.
  2. Беруть участь в зонуванні простору. Торшер краще за інше освітлення організує зону відпочинку, доповнить затишний куточок зі зручним кріслом або освітить простір поруч із м'яким диваном.
  3. Видозмінюють обстановку без необхідності додавання загального освітлення. Коли налаштовані на романтику, усамітнення в комфорті, не завжди є бажання споглядати яскраве світло люстри.

Купити торшер з абажуром означає змінити атмосферу, зробити її цілісною, внести завершальні штрихи. Моделі виготовляють в різних стилях, не тільки сувора класика. Не завжди вони виглядають громіздко – розміри теж відрізняються. Підлогові світильники в стилях мінімалізм і хай-тек зазвичай найбільш компактні. Для економії простору також добре підходить торшер зі столиком. Конструкція включає полички для зберігання будь-яких дрібниць – телефон, книга, годинник, чашка. Це повноцінна заміна предмету меблів, яка позбавляє від додаткової втрати площі.

Детальніше про типи торшерів з абажурами

Самі абажури теж мають неоднакові розміри. Тут головне – відповідність абажура площі кімнати. На те, як торшер підлоговий з абажуром випромінює світло, впливають кілька моментів - характеристики багато в чому залежать від:

  • прозорості;
  • кольору;
  • ступеня відкритості;
  • матеріалу;
  • форми.

Чим прозоріша поверхня абажура, тим інтенсивніше освітлення. Матове покриття пропускає світло не так активно. Те саме стосується відтінку: чим темніший колір абажура, тим більш тьмяне освітлення маємо. Найвищий рівень яскравості від підлогового торшера з абажуром отримують при повній прозорості або навпаки закритому абажурі, котрий концентрує світло.

Тканина м'якше за інші матеріали пропускає промінь світла. Він розсіюється плавно і ненав'язливо. Скло теж дає непоганий ефект, а ось з металом рівномірне розсіяне освітлення отримати проблематично, зате акцентне – цілком. Тільки абажур повинен бути значно відкритим в нижній частині, тому що форма теж впливає на характеристики. При звуженні донизу маємо яскраве місцеве світло. Чим форма ширша, тим активніше воно поширюється по площі.

Ми порадимо, який підлоговий торшер з абажуром краще купити саме вам. Наш магазин надає послугу підбору освітлення для конкретних інтер'єрів, під будь-які технічні вимоги. Поставляємо світильники напряму від виробників і видаємо офіційну гарантію на всі моделі в каталозі.