Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Лампи зеленого кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Модель зеленої настільної лампи освіжить інтер'єр кімнати, додасть йому оригінальності. Якщо ви раніше не звертали увагу на такі світильники, подивіться на них під іншим кутом. Це можливість освітити частину простору і ефектно прикрасити кімнату без давлячого впливу на психіку. Колір яскравий, але ненав'язливий і не агресивний.

Зелена настільна лампа, затребуваність і вплив кольору

Популярність моделей із зеленими плафонами зародилася ще за часів СРСР. Тоді лампи такого кольору активно встановлювали в робочих кабінетах влади, бібліотеках. Мода плавно перейшла в нинішній час, але застосування значно розширилося. Це освітлення допомагає плідно працювати, входить в систему як хороше додаткове джерело світла і прикрашає кімнату цікавим дизайном. Популярність настільної лампи зеленого кольору пояснюється і впливом цього відтінку на людину, її заняття:

  • в хвилини відпочинку він налаштовує на розслаблення;
  • коли потрібно зайнятися роботою, не заважає правильно аналізувати інформацію;
  • не напружує очі, добре сприймається психікою.

Зелений пробуджує позитивну енергію, заспокоює. Колір позбавляє від внутрішнього негативу, накопичених поганих емоцій після важкого дня.

Цілі використання

  1. Для роботи, читання. Настільна лампа зелена невеликого розміру рівномірно освітлює робочу зону. Після неї не болять очі. Такі офісні настільні лампи забезпечують хорошу видимість і природну передачу відтінків, чіткість сприйняття формул, зображень, чисел, букв.
  2. Для декорування простору. Дизайн багатьох настільних світильників сам по собі – витвір мистецтва. Вибравши красиву лампу, забезпечите місце установки яскравим якісним світлом і отримаєте ще один предмет декору.
  3. Для поділу на зони. Будь-який простір можна візуально поділити на частини, використовуючи світло. Лампа з незвичайним зеленим абажуром добре підходить для цієї мети. Вона займає мало місця, але гарантує точну розстановку акцентів.
  4. Як нічник. Тут особливо популярні моделі з димером із плавним регулюванням інтенсивності освітлення. Вони добрі для сну в комфорті, допомагають орієнтуватися в просторі, якщо часто встаєте ночами. При цьому не турбуєте сон інших.

Якість світла, яке дає настільна лампа з зеленим плафоном, сьогодні зовсім інша – в рази краща, ніж багато років тому. Більшість моделей має Led джерела освітлення. Вони дають в міру яскраве, м'яке для сприйняття очима світло, без мерехтіння і виділення токсичних речовин. Світлодіоди економлять електроенергію і не схильні до сильного перегріву. Працюють довго, не знижуючи якість світлового потоку.

Лампа з зеленим абажуром і різноманітність моделей

Якщо важливо швидко змінювати місце розташування світильника, часто переносити його в іншу кімнату, зупиніться на звичних моделях зі стійкими основами. Лампи з кріпленнями у вигляді струбцин або прищіпок добрі, коли вільного місця дуже мало. Але вони міцно прикріплюються до поверхні. Недостатньо просто від'єднати їх від мережі, щоб вибрати нове місце установки. Лампа зелена настільна з поворотними механізмами допускає точне регулювання кута падіння світла. При виборі моделі для робочої зони цей факт може стати вирішальним. Якщо роль лампи декоративна, наявність гнучкого механізму не так важлива. Найкращого ефекту досягнете при відповідності дизайну інтер'єру.

Наші співробітники допоможуть визначити кращу модель, що точно підійде під стилістику оформлення кімнати. Вони підберуть для вас зелену настільну лампу з урахуванням цілей установки, необхідних технічних характеристик і бюджету. У нашому каталозі світильники відомих брендів коштують не дуже дорого, тому що привозимо їх без участі посередників. Документально підтвердимо якість освітлення і його безпеку – видаємо офіційну гарантію. У подарунок отримаєте детальну допомогу при підборі. За послугу не потрібно платити.