Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Трекові світильники з металу

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Трековий світильник повинен бути металевим

Зараз шинні системи вже давно не новина - вони щільно вкоренилися як у цілком звичайних, так і спеціальних дизайнерських інтер'єрах. Лідером серед матеріалів для їх виготовлення є і залишається метал - він має ряд незаперечних переваг перед улюблені іншими матеріалами саме для цього типу освітлення. Купити трековий світильник із пластику або акрилу теж можна, але навіщо? ..

Переваги шинних світильників з металу:

  • Металеві основи і плафони міцні, відмінно переживають падіння і інші фізичні дії. Це особливо цінно, якщо врахувати що світильники встановлюються під саму стелю.
  • Сучасне освітлення, в основному, світлодіодне. Незважаючи на це корпус світильників все ще може грітися при тривалій роботі. Метал ж відмінно відводить тепло - саме тому трекові світильники можуть бути досить потужними.
  • Треки для освітлення виконуються з металу. Якщо ви плануєте часто пересувати світильники або встановлювати заново їх - то і сама лампа повинна бути металевою.

Якщо ви не впевнені в покупці металевої трекової системи - зверніть увагу на стельові споти. Вони схожі зовні і не гірше виконують свою основну функцію.

Купити трековий світильник метал рекомендуємо в нашому магазині освітлення Насвітло. Широкий асортимент, світові бренди, акції і офіційна гарантія - все, що потрібно для відмінної покупки. Доставка по Україні.