Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Підвіси Новодворські

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Підвіси Nowodvorski: стильна світлотехніка в інтер'єрі

Польський бренд розробив безліч колекцій стельових освітлювальних пристроїв для приміщень різного призначення комерційного і житлового сектора. Відомі дизайнери часто використовують продукцію цього виробника для стильного облаштування ресторанів, пабів, барів, кафе, готелів, опен-спейс просторів і інших громадських місць.

Кожен підвісний світильник Nowodvorski - це ціла історія, відображена за допомогою металу, скла, текстилю та кришталю. Всі колекції тематичні, розроблені для певної стилізації інтер'єру. Прихильники класики в асортименті товару знайдуть для себе прилади суворої геометричності, плавності ліній, мінімалісти - аскетичні пристрої з відсутністю декору, цінителі сучасності - безліч модернових виробів з абстрактними формами, химерними візерунками і контрастними поєднаннями кольору.

Переваги підвісних світильників польського бренду

  • практичність;
  • економність;
  • зручність;
  • варіативність дизайнів;
  • можливість швидко змінювати характер освітлення (моделі на рухомих штангах, регульованих тросах і проводах).

За допомогою простої світлотехніки можна докорінно змінити візуальне сприйняття простору. Кожен підвісний світильник Nowodvorski здатний вплинути на загальну картину інтер'єру. Все залежить від ваших дизайнерських фантазій і відкритості до експериментів.

Висоту лампи можна регулювати самостійно, опускати її, створюючи яскраве світлову пляму обмеженого кута поширення, піднімати майже під стелю для рівномірного, м'якого всеосяжного світіння.

Тонкощі застосування

Універсальні пристрої освітлення можуть використовуватися 2 способами:

  • бути центральним декоративним елементом, обіграватися предметами меблюванням, відтінками;
  • служити непомітним джерелом допоміжного підсвічування, не кидатися в очі, але створювати загальний фон.

Світильник як яскрава пляма

Цей прийом використовується багатьма дизайнерами для відволікання уваги від будь-яких вад планування і розведення монотонності інтер'єру. Рожевий, фіолетовий (HEMISPHERE), коричневий абажур на тонкому підвісі стане акцентним аксесуаром в просторі, задасть другорядний тон домашньому текстилю, дрібним декоративним деталям. Від нього починається загальна побудова стилю.

Яскравий підвісний світильник Nowodvorski можна застосовувати для повністю облаштованих просторів. Його універсальність дозволить гармонійно влитися в будь-яку атмосферу, чи це сувора класика або строката еклектика.

Стати помітним прилад освітлення може не тільки при використанні насичених, глибоких відтінків. Його значні габарити, незвичайне поєднання фактур, компоновка різних плафонів в один модуль або блокову конструкцію - безліч прийомів використовується розробниками для привнесення оригінальності в свої колекції.

Пристрій ненав'язливого освітлення

Шукаєте підвісний світильник Nowodvorski високої функціональності, але непомітного дизайну? Серії CORA, TULUM, EYE SUPER допоможуть створити фонове, локальне і допоміжне освітлення, не привертаючи до себе уваги. Монохромна палітра, лаконічний плафон або його відсутність, тонкі підвіси - все направлено на акцентне виділення інших об'єктів інтер'єру, а не стельової зони.

Щоб система освітлення не створювала дисонанс гармонійності, потрібно зіставляти габарити і колірну палітру її виконавчих модулів з особливостями конкретної кімнати. Для темних приміщень слід підшукати прилади з розсіюючим або прозорим плафоном, для світлих - пристрої спрямованого світіння.