Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Підвіси чорного кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Чорний підвісний світильник - актуальність поза часом

Один і той же колір може сприйматися по-різному як в інтер'єрі, так і в одязі. Але навіть любителям строкатих, яскравих, помітних луків припадуть до душі стильні люстри, підвісна чорна зокрема.

Чорний колір у світлотехніці - це самодостатній відтінок, який може бути сам по собі або контрастувати з більш цікавою гамою. Хоча хіба може бути цікавішим колір, ніж чорний, якому ніякі модні тенденції не страшні? Він завжди доречний.

Універсальність

Купити чорний підвісний світильник можна в кімнату будь-якого призначення. Його елегантність прекрасно доповнить інтер'єр в стилі хай-тек, готика, арт-деко, мінімалізм і навіть в скандинавському віянні буде сміливим контрастним акцентом. Для цього не потрібно міняти дизайн приміщення, адже варіативність пропозицій різноманітна:

  • підвіси з великими напівзакритими плафонами. Вони збирають всю інтенсивність світіння лампи, направляють на окреслену зону освітлення (Ideal Lux Metro);
  • темні абажури. Значна частина світла поглинається. Залежно від щільності абажура потік розтинається, притіняється або взагалі блокується (випромінювання йде вгору і вниз, а з боків не поширюється). В такому дусі створені колекції Mantra HABANA, Zuma Line MUSTO RLD;
  • прозора підвісна люстра, чорного кольору в неї тільки арматура або сам шнур-підвіс. Плафони можуть бути ідеально рівні, рельєфні, з художнім розписом скла. Яскраві представники цієї категорії - Markslojd DIAMEND, Viokef ERMINA, Mantra CHERY;
  • чорний метал-сітка. Багато підвісних світильників замість плафонів оснащуються особливою варіацією абажурів - тонкими прутами різної спрямованості. Їх чорний колір з яскравим світінням лампи поєднується в унікальну композицію (Zuma Line FAUSTO, DINIS, Searchlight ANTHEA, Nowodvorski AIDA);
  • поєднання многоцветности. Підвіс Markslojd SOAP з яскравими напівпрозорими плафонами-сферами і чорними патронами, арматурою і підставкою буде доречний в будь-якій обстановці.

Значення місця установки

Люстра підвісна чорна, купити яку можна в нашому інтернет-магазині «Nasvitlo», буде по-особливому сприйматися в різних інтер'єрах. Оскільки темний відтінок поглинає світло, а не примножує його, кімната може виглядати надмірно похмурою. Не тільки конструкція, форма і розмір світлотехніки на це впливає, але ще і вибір місця установки.

По центру кімнати

Динамічний, владний колір великого приладу освітлення затьмарить інше оздоблення приміщення. Це буде центральний акцент, навколо якого вибудовується вся інша система освітлення. Щоб стати головним, підвісний світильник чорний повинен бути яскравим, домінуючим, можливо навіть зухвалим. Кришталеві підвіски, іскристі деталі тільки додадуть першості.

Симетрично з обох боків

Це тренд сучасного дизайну інтер'єрів. Кілька довгих підвісів по обидва боки ліжка в спальні, близько диванної групи в вітальні окреслюють світлом куточок відпочинку. Але при цьому не засліплюють користувачів. Для цього підходять пристрої з поодинокими лампами, довгими плафонами - так звані, stick-світильники (Kutek DESIO DES-ZW).

Зі зміщенням

Вдало підібраний під стилістику інтер'єру підвісний світильник чорний прекрасно виглядатиме над значущим об'єктом. Наприклад, над обіднім столом він стане головним модулем відволікання від робочої зони. Освітивши яскраво стіл, він приховує в півтіні функціональну розв'язку кухонного простору. Цей же принцип можна використовувати в інших кімнатах, де треба відокремити конкретну зону або відвести увагу від вади планування.