Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри і світильники в альтанку

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстра в затишній альтанці – традиційне джерело світла. Це набагато зручніше, ніж користування переносними пристроями, особливо якщо ви постійно проводите там час. Сама атмосфера після установки стельового освітлення змінюється на краще. У ній стає більше світла, душевного тепла.

Люстра в альтанку – установка

Позначимо, що до цього типу належить все стельове освітлення для вулиці. Підвісні моделі кріплять до поверхні за допомогою ланцюжків, тросів. Вони знаходяться достатньо близько до рівня підлоги, тому доречні при високих стелях або необхідності підсвічування зон. Наприклад, така люстра для альтанки часто встановлюється над столом, за яким проводять вечори в теплій атмосфері.

Стельові світильники кріплять накладним способом. Для цього використовують невеликі монтажні планки, щоб забезпечити надійну фіксацію, щільне прилягання до поверхні. Таке стельове вуличне освітлення не віднімає простір, допустиме при низькій стелі, маленькій площі.

Вуличні люстри для альтанки і освітлення, яке отримують з їх допомогою

 1. Загальне світло. При цьому рівномірно освітлюється вся площа альтанки. Найчастіше точкою монтажу стає центр стелі, але іноді не обійтися без установки декількох люстр по периметру. Особливо, якщо альтанка велика або дах має нестандартну форму.
 2. Локальне світло. Для його забезпечення можна комбінувати різні моделі. Або, наприклад, вибрати підвісну люстру для зонування, а стельовий світильник для освітлення загального простору.
 3. Участь у створенні багаторівневого світла. При об'єднанні освітлення в повноцінну систему добре працюють тандеми "люстра-бра", "люстра-вбудовані світильники".

При організації багато що залежить від бажаного ступеня інтенсивності світла, передбачуваних занять. Наприклад, якщо плануєте читати книгу вечорами, загорнувшись у плед, не обійтися без достатньої яскравості в зоні відпочинку. Інакше очі будуть втомлюватися і боліти.

Крім хорошого рівномірного освітлення і нормальної орієнтації в просторі в темряві, важлива ще одна роль вуличних люстр для альтанки – декоративна. Колекції брендів включають різні моделі. Наприклад, класичні у вигляді вуличних ліхтарів з куванням, лаконічні світильники правильних геометричних форм без натяку на декор. Вибираючи, треба враховувати загальну атмосферу альтанки, інтер'єр, стилістику території.

Джерела освітлення та інші можливості

В якості джерел світла вибирають світлодіоди. Це змінні лампочки або вбудовані модулі. Світлодіоди мають кілька плюсів, за які їх цінують виробники і самі користувачі:

 • економічність – витрачають менше електроенергії;
 • екологічність – не виділяють токсичні речовини;
 • краща якість світлового потоку – випромінюють м'яке світло без мерехтінь;
 • довгий термін роботи – дорівнює не одному десятку років (без потреби в ремонті, заміні);
 • пожежна безпека – не схильні до перепадів напруги, перегріву.

Вулична люстра для альтанки іноді має датчик руху, щоб реагувати на присутність людини і включати світло тільки, коли воно дійсно потрібне. Також не зайвою буває наявність димера – пристрою для регулювання яскравості освітлення. Керуючи ним, вибирають комфортні показники.

Критерії якості

 • Міцні корпуси і розсіювачі, які неможливо легко пошкодити.
 • Зносостійкість. Явище корозії не страшне.
 • Захист від вологи та атмосферних явищ. Попадання на таку люстру дощу, снігу, пилу, перепади температур не повинні стати причинами поломки, короткого замикання.

Чим більше відкрита альтанка, тим вищий потрібен ступінь захисту. У будь-якому випадку показник не повинен опускатися нижче IP44.

На вуличному освітленні економити небезпечно. Якщо ризикнути, велика ймовірність того, що доведеться міняти світильник через кілька місяців. У нашому магазині можна купити люстру в альтанку, яка буде повністю безпечною і довговічною. На неї надамо офіційну гарантію якості, а ще безкоштовно допоможемо вибрати кращу модель.