Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Білі споти

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

За допомогою спотів білих ви забезпечите всю кімнату або окрему зону помірно яскравим світлом і не перенавантажите кімнату. Світлі відтінки світильників універсальні при поєднанні з іншими тонами в інтер'єрі. Їх виготовляють в різних дизайнах, щоб можна було доповнити кімнату, оформлену в будь-якому стилі.

Споти білі, особливості кольору

Білий ідеальний для кімнати в світлих тонах, добре виглядає там, де панує мінімалізм. З яскравою кольоровою гамою він теж вдало поєднується, розбавляючи насичені відтінки. Такий світильник робить кімнату легкою для сприйняття, не ускладнює простір і не перетягує на себе всі погляди. Білий діє на людину заспокійливо, не перезбуджує нервову систему.

Характеристики освітлення

Компактні білі споти монтують з щільним приліганням до стелі. За рахунок цього вони візуально не крадуть простір - моделі світильників-спотів гарні при низьких стелях. Ви не будете відчувати незручності в маленькій спальні або невеликій за площею вітальні. Вони дають м'яке світло без відблисків.

Поворотні кронштейни допускають регулювання кута падіння потоку світла. Розрахувавши потрібну кількість спотів легко досягнути:

  • рівномірного загального світла без тіней, мерехтінь і відблисків;
  • точного поділу на зони, розмежування навіть найменшого простору;
  • хорошої акцентної підсвітки для виділення в інтер'єрі декору, картин, фото, дзеркал.

При виборі білих спотів враховують ступінь відкритості плафонів - від цього залежить яскравість світла. Якщо плафони частково відкриті, промінь розсіюється, немає суворої спрямованості. При його закритому типі світло випромінюється більш точково. Зазвичай спот для ванної і будь-якої іншої кімнати має закритий направлений плафон.

Чим ще гарні споти

  1. Їх без проблем підбирають під необхідну інтенсивність світла. Крім складання схеми розташування світильників, важлива кількість джерел освітлення в моделі. Воно може бути всього одне або в конструкцію включені дор 7 штук одразу. Чим їх більше, тим яскравіше освітлення, цікавіші, багатогранніші світлові акценти.
  2. Відповідають будь-яким умовам монтажу. Спот накладний білий підходить для житлових кімнат і приміщень з підвищеною вологістю. Для монтажу в ванну або на кухню зупиніться на моделях із захистом IP44 і вище. Такому споту не страшні корозія, вихід з ладу через потрапляння води.
  3. Точний підбір дизайну під стилістику інтер'єра. Для класики, модерну підійдуть моделі з позолотою і фігурними вигинами корпусу. Мінімалізм доповнять білі споти з ледь помітними, акуратними плафонами. Хай-тек стане завершеним при виборі моделей з суворою геометрією ліній.

Ми з'ясуємо, з якими спотами білими ваша кімната буде виглядати найбільш ефектно і наповниться приємним для очей світлом. Допоможемо підібрати оптимальні моделі для ваших умов експлуатації абсолютно безкоштовно.