Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Споти чорного кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Вибір компактних спотів чорних робить інтер'єр незвичайним, несхожим на стандартні. Ці світильники гарні для зонування або загального світла. Правильно визначивши кількість, вийде рівномірно освітити будь-яку площу.

Коли потрібні споти чорні

Колір не яскравий, але помітний в інтер'єрі. Виручає, коли потрібно завершити композицію, оформлену в темних тонах, домогтися єдності простору і світла. В інтер'єрі з переважанням світлих відтінків споти чорного кольору грають роль родзинки, розбавляють спокійну обстановку. У будь-якому варіанті оформлення краще слідувати стилістиці дизайну інтер'єру:

  1. Модерн. Підходять витончені світильники, плавні форми плафонів чорних спотів без очевидної строгості. Вітаються елементи позолоти.
  2. Лофт. Лампи в плетеному каркасі з металу, природні матеріали. Популярний тандем – спот на 3 лампи або з будь-якою іншою кількістю джерел світла з металу і дерева. Чим природніше вигляд, тим краще.
  3. Хай-тек. Доречні світильники зі строго окресленими лініями форми. Їх спрямованість завжди чітка, без витончених вигинів.
  4. Мінімалізм. Простота і лаконічність дизайну на першому місці. Декор і мінімалізм не сумісні – прикрас в дизайні не побачите.

Вибравши потрібну стилістику, можна організувати місцеве або навіть загальне світло. На сприйняття впливає тип плафонів чорних спотів. Закриті не залишають шансів для розсіювання світла – тільки точне попадання в задану область. Із ситуації можна вийти, направивши плафони в сторону стелі. Тоді світло розіллється по периметру кімнати. Напіввідкриті або напівпрозорі плафони світильників-спотів з прорізами найбільш ефективно розсіюють промінь по кімнаті.

Можливості чорних спотів

Джерела світла в більшості спотів оберігають очі, не засліплюють і не змушують мружитися. На якість випромінювання впливає тип джерела -  світлодіоди впливають на очі максимально щадно. Вони не мерехтять, передають навколишні кольори природно. Світлодіоди довго і безпечно працюють без ремонту чи заміни, краще, ніж інші типи, економлять електроенергію.

Чорні споти працюють за таким принципом: плавне падіння м'якого, в міру інтенсивного світла в обрану зону. Його напрямок регулюють за допомогою гнучких чи поворотних кронштейнів, задаючи потрібний кут нахилу плафонів. При наявності димера отримуєте ще більшу свободу управління світловим потоком - з ним ви можете налаштовувати яскравість освітлення в залежності від настрою і того, чим ви зайняті саме зараз.

Монтаж спотів можливий в різних умовах: житлові кімнати, офіси, магазини, кафе, бари, ресторани. Їх установка дозволена і в місцях підвищеної вологості. Для ванної кімнати та кухні потрібно вибирати світильники з захистом від IP44.

Вибрати правильне світло доволі непросто. Наші співробітники визначать оптимальну потужність джерел світла, підберуть моделі під ваші вимоги і інтер'єр. Nasvitlo допоможе вам вирішувати повсякденні завдання в комфорті. На всі моделі діє офіційна гарантія від 1 до 15 років.