Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Світильники білого кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Білий світильник - класика, що не старіє

Яким повинен бути світильник? Не занадто високим (інакше це буде вже люстра), яскравим (в залежності від площі кімнати) і білим. Саме світильники стельові білого кольору користуються найбільшою популярністю - при тому вона не залежить від стилістики моделі. Чи хочете ви купити стельову лампу або спот - швидше за все саме світлий варіант буде безпрограшним вибором.

Якого кольору світильник купити? Білий!

Якщо ви перебуваєте в муках вибору правильного кольору плафона свого стельового світильника, то ось декілька порад по світлим відтінкам:

  • Освітлення з білими плафонами особливо акцентно виглядає на темних стелях і з темними відтінками основи світильника. Так ви привернете увагу до предмету освітлення, тому краще не економити, але натомість він стане візуальним центром приміщення. Білий світильник на чорній стелі - це круто.
  • І навпаки - білий світильник на стелю в поєднанні з білою ж стелею приховає його від очей і не буде відволікати від інших предметів інтер'єру або оригінального дизайну. Це добре, якщо світильник не є дизайнерським рішенням і покликаний виключно висвітлювати кімнату.
  • У будь-якому випадку, коли ви не знаєте якого кольору стельовий світильник купити. Вибравши світлий варіант - швидше за все не прогадаєте.

Вибираючи освітлення для будь-якої кімнати, будь то вітальня, спальня або кухня, зверніть увагу на інтернет-магазин люстр Насвітло. У нас ви знайдете широкий асортимент білих світильників світових брендів за привабливими цінами. До того ж ви отримаєте офіційну гарантію і доставку в будь-який куточок України.