Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Світильники на одну лампочку

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Світильники на одну лампу - краса в простоті

Один плафон не перешкода хорошому освітленню - це доводять сотні моделей світильників в каталогах сучасних брендів. Невеликі і великі, яскраві і з м'яким світлом - стельове освітлення на одній лампочці може бути дуже і дуже різним. Воно припадає до смаку багатьом користувачам як в Україні, так і Європі.

Найчастіше стельові лампи виконуються з великим розсіювачем, тому одне джерело світла дозволяє висвітлити м'яким світлом вельми значну площу. Це ідеальний варіант як для невеликих кімнат, таких як кухня або передпокій, так і для освітлення окремих зон інтер'єру.

Переваги світильників з одним джерелом світла

  • Менше джерел - менше ймовірність виходу світильника з ладу. І вам потрібно мати всього одну змінну лампочку (якщо модель не на доданих модулях) для заміни!
  • Часто моделі невеликого розміру, що спрощує установку і не відволікає від інших елементів інтер'єру.
  • Світильники на світлодіодах можуть мати можливість дімування або смарт функції, віддалене управління.

Вартість освітлення на 1 лампочку або модуль очікувано нижче, ніж у аналогів на кілька джерел.

Купівля стельового світла

Якщо ви вирішили купити світильник, головне - якість, оригінальність і офіційна гарантія. Звертайтеся у великі магазини, які співпрацюють з брендами безпосередньо, і можете бути впевнені в своєму освітленні. Саме таким магазином і є Насвітло - у нас ви знайдете повний каталог світильників на одну лампу від провідних світових фабрик.