Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Світильники з текстилю

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Тканинні світильники на стелю

Так, напевно текстиль не є ідеальним розсіювачем для світильників або бра, але виглядає шикарно, особливо в поєднанні з дерев'яним або металевим корпусом. Тканинні стельові світильники можуть бути встановлені в інтер'єрах різної стилістики, так як відрізняються варіативністю квітів, форм і дизайнів. Знайти щось класичне або навпаки ультрасучасне - не проблема.

Багато хто вибирає інші варіанти для освітлення, крім текстилю, з побоювання що тканина може вигоріти при тривалому використанні, особливо в зв'язці з лампами розжарювання. Це справедливо тільки для низькоякісних світильників і підробок моделей відомих фабрик. Якщо ви вибираєте оригінальне текстильне освітлення, то турбується з цього приводу не варто.

Де купити якісний текстильний світильник

Для того, щоб знайти ідеальний стельовий світильник, не потрібно зупинятися на певному виробнику або колекції. Досить відвідати інтернет-магазин який працює з фабриками безпосередньо і пропонує широкий вибір оригінального освітлення. Саме таким магазином є Насвітло. На всі тканинні світильники на стелю діє офіційна гарантія, доставка по всій Україні.