Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Світильники з люмінесцентними лампами

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Сучасні люмінесцентні світильники

Люмінесцентні лампи давно використовуються у виробництві найрізноманітнішого освітлення. Суть роботи - світіння спеціального інертного газу в колбі при проходженні через нього електричного струму. Завдяки такій конструкції світло виходить рівним, злегка розсіяним навіть без спеціальних плафонів.

Також в переваги люмінесцентних світильників можна записати термін роботи лампочок - він значно перевершує аналоги на лампах розжарювання і незначно програє світлодіодним світильникам. Світло має незначні мерехтіння, але це дуже залежить від якості лампи. Знайти витратні матеріали просто.

Асортимент моделей достатній для того, щоб було з чого вибрати, але звичайно він значно поступається світлодіодним моделям і світильників на класичних цоколях. Головне - звернутися в великий перевірений магазин, де можна отримати офіційну гарантію і оригінальне освітлення від світових виробників.

Люмінесцентне освітлення ще довго буде актуальним видом світлотехніки, особливо якщо ми говоримо про стельових світильниках. Купити світильник такого типу можна рекомендувати всім - від власників домашніх інтер'єрів (особливо для віталень і кабінетів), до дизайнерів комерційних приміщень і закладів. Якщо у вас виникнуть питання під час вибору або покупки, ви не впевнені в необхідних технічних характеристиках - фахівці Насвітло завжди нададуть вам безкоштовну консультацію і відповіді на всі питання.