Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

точки Канлюкс

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Точкові світильники Kanlux: особливості, роль в інтер'єрі

Філософія польського бренду Канлюкс - виробництво функціональних і надійних світильників, світло від яких приємне для роботи, відпочинку та навчання. Це вибір практичних людей, які бачать красу в простоті і лаконічності.

Чітко простежити характерні властивості допомагають точкові світильники Kanlux. Це універсальні рішення для офісу, будинку, виробничих і громадських приміщень. Їх дизайн припаде до душі прихильникам строгих сучасних стилів. Конструктивізм, хай-тек, техно, мінімалізм - всі напрямки, в основі яких лаконічність простота форм, зрозумілість ліній.

Особливий шарм

Незважаючи на аскетизм дизайну точкові світильники Канлюкс не можна назвати нудними і непримітними. Витонченість форм, елегантність - просто, але зі смаком. Ключові особливості цієї світлотехніки:

 • сувора геометричність;
 • упор на функціональність;
 • мінімум декору;
 • монохромність з відступами до яскравості (не тільки поєднання білий / чорний, але і розкішний чорний / золотий, білий / золотий тощо).

До появи продукції польського бренду у багатьох точкові світильники асоціювалися з врізними / накладними моделями, які відрізнялися тільки статичним або рухомим рефлектором. Але даному виробнику вдалося довести, що точкова світлотехніка може приголомшити різноманіттям. Вишуканість прихована в деталях:

 • стандартні відокремлені лампи під прозорим або матовим плафоном;
 • модульні пристрої на 2,3,4 плафона (одна накладка-основа і кілька ламп встановлених під ряд, за трикутною або ромбовидною схемою і т.д.);
 • моделі з цільним або фрагментованим плафоном. Корпус з шліфованого алюмінію, матованою сталлю дає чіткий промінь, модуль зі скляними підвісками, м'яко примножує світло, створює загадкові візерунки на стелі, стінах, предметах меблів:
 • стильні накладки під колір бронзи, античної міді нагадують барельєфи старовинної ліпнини;
 • рухливий рефлектор на шарнірах (2 точки вигину) дозволяє більш чутливо варіювати вектор світіння світильників. Колекція ALREN.

Величезне значення компактних пристроїв

Запам'ятовуються точкові світильники Kanlux високою функціональністю. Різнотипні лампочки встановлюються в поворотні кріплення на шарнірах, корпус обов'язково містить дзеркальні рефлектори. Ці прийоми допомагають використовувати пристрої як джерела центрального стаціонарного освітлення або створювати акцентне підсвічування, виділяти предмети інтер'єру, експонати виставок, товар на вітрині та ін.

Точкова непомітна світлотехніка створює справжнє диво в інтер'єрі:

 • заповнює недостатність освітлення в похмурих кутах, віддалених від центрального світильника нішах;
 • описує предмети меблів прямими променями, світловими плямами, мінливими відблисками;
 • створює комфортну атмосферу для роботи, відпочинку;
 • розширює візуальне сприйняття простору - піднімає стелі, розширює стіни, стирає межі присутності перегородок.

Якісні точкові світильники Kanlux служать основним елементом управління освітленням. Вони можуть фокусно виділяти різні поверхні (полиці з посудом, стільницю, вхідну арку), не викликаючи дисонанс надмірної захаращеності простору.

Світильники статичного (нерухомого) кріплення можна встановлювати не тільки на стелю, але і в підлогове покриття. Up-Лайтер з незвичного ракурсу підсвічують об'єкт інтер'єру. Це ті ж точкові моделі, тільки з прогресивним поглядом на місце монтажу. Оригінальним способом можна оновити обстановку без особливих витрат на перепланування або ремонт.