Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Точки з білим корпусом

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Білі точкові світильники: універсальність простоти

Тренд сучасного облаштування інтер'єрів - відступ від пастельної палітри, відведення місця орнаменту і кольору. Але все ж класичним виконанням стельової зони залишається біла обробка. Чи буде це гіпс, підвісні конструкції, багаторівневі рельєфи або натяжна стеля - в будь-якому випадку гармонійним доповненням стануть точкові світильники білого кольору.

Основний козир цієї категорії світлотехніки - доречність в ультрамодних, вінтажних і класичних інтер'єрах. Компактні білі точкові світильники непомітно доповнюють картину освітлення спрямованими променями, світловими плямами або контрастними переплетеннями потоків різних відтінків.

Різноманіття дизайнерських рішень

Світильник-точка білий - окрема категорія пристроїв з металу, скла, текстилю, гіпсу, дерева, акрилу і навіть кераміки, кришталю. З ними незвичайну декоративність набувають стелі, багатоярусні конструкції, арочні отвори, еркери і меблеві фасади.

Сучасні виробники, такі як Eglo, Mantra, Nowodvorski, пропонують колекції, які відрізняються за різними ознаками (стиль, тип і кількість ламп, потужність, спосіб установки та ін.). Зараз доволі просто купити світильник-точку.

За типом монтажу вони бувають врізні і накладні. Перші не виступають над стельовою зоною, візуалізується лише декоративна накладка - фронтальна частина корпусу. Накладні точкові світильники не вимагають підготовки спеціальних посадкових місць, пошкодження поверхні установки. Переваги обох видів безперечні:

  • компактність і ергономіка. Такий точковий світильник білий тільки зовні здається мало виразним і малозначним. Але варто запалити його і кімната миттєво перетвориться;
  • зміна візуального сприйняття простору. Білий відтінок не поглинає світло, а примножує його. Тому в приміщенні зі світильниками, світло яких ллється нібито з нізвідки, візуально розширюються габарити, стеля здається вищою;
  • доречність в складних багатоярусних конструкціях. Підкреслити особливий рельєф, виділити одну сторону вервечкою світлотехніки, обіграти люстру цікавою схемою розстановки підсвітлення, підсвітити значимий об'єкт в інтер'єрі - безліч завдань, один виконавець.

Точки для певних умов

Сучасний точковий світильник білий підходить для кімнат різного призначення. На кухні вони допоможуть виділити робочу зону або підкреслити урочистість обіднього куточку, в спальні стануть ненав'язливим джерелом напівтемряви, вітальню розмежують на функціональні ділянки (відпочинку, рукоділля, роботи та ін.), У ванній підвищать рівень освітленості над дзеркалом і ін.

Придбати світлотехніку точкового світіння можна для кріплення на стелі, стінах і навіть на меблях. Як поверхня для установки може служити будь-який матеріал (від гіпсокартону до дерева), адже світильник незначної ваги не створює зайвого навантаження на перекриття.

Для підвісних стель хорошим рішенням будуть врізні моделі, для звичайних бетонних основ - накладні модулі. Сучасні лавсанові плівки (натяжні стелі) прекрасно поєднуються з будь-якими точковими світильниками, не пошкоджуються від зайвого нагріву, адже виробники використовують для таких рішень світлодіодні модифікації світлотехніки.