Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Точкові світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

точкові світильникиУстановка декількох точкових світильників часто допомагає змінити приміщення до невпізнання. Дані моделі найбільше ціняться, коли необхідно домогтися оптимального зонування простору, залучення уваги до конкретних елементів інтер'єру. Точки заслужено вважаються універсальними освітлювальними приладами. Вони активно застосовуються в приміщеннях різної площі, із будь-якою висотою стель і стилістикою оформлення.

Точкові світильники – що це таке

Компактні прилади, що забезпечують локальне освітлення з кутом розсіювання, рівним приблизно 30 градусів. У конструкції є корпус, який надійно закріплюється на необхідній поверхні, і спеціальні фіксуючі елементи. Сучасні моделі використовують не тільки для загального освітлення простору. Часто врізні точки встановлюють для того, щоб підкреслити значимість, візуальну привабливість тих чи інших предметів декору, функціональних зон. Важлива перевага точкового освітлення – не крадеться вільний простір, адже прилади займають мінімум місця. Вони мають невелику вагу, що значно спрощує монтаж.

Такі світильники дають приємне для очей світло, без відблисків, сильного мерехтіння. Можна не турбуватися про стан зору. Шкоди не виникне. Точки безпечні для користувачів ще й через відсутність схильності до перегріву. Вони не споживають багато електроенергії. Точкові світильники, купити які сьогодні можна за прийнятною ціною, непогано економлять кошти. Сума оплати за електрику знижується.

Точки, треки і стельові споти – чи є різниця?

  1. Якщо встановлюються точки зі стаціонарної конструкцією, вони мають меншу допустиму величину кута розсіювання світлових променів, ніж інші зазначені типи. Хоча теж забезпечують відмінне акцентне освітлення. Різниця полягає і в особливостях монтажу. При установці світильник точковий не має будь-якої окремої кріпильної основи.
  2. Споти можна вільно обертати, регулюючи напрямок світла в залежності від побажань користувача. Для цього в конструкції передбачені спеціальні кронштейни. Вони монтуються способом, схожим з установкою стандартних стельових приладів. Передбачається певна кріпильна площадка.
  3. Трекові світильники не просто надають можливість регулювання кута світла в кожному з пристосувань. Положення самих приладів на шинопроводі легко змінюється. Користувач може прибирати їх в будь-який момент, додавати нові одиниці.

Точкові світильники – окрема категорія приладів. Очевидно, що її не варто прирівнювати до двох інших типів.

Види точок

Моделі бувають накладними і врізними. Перший тип відрізняється тим, що після завершення монтажу видно корпус приладу. Його в прямому сенсі "накладають" на рівну поверхню, звідси і назва. Найчастіше це бетон або цегла, але допустима установка також на гіпсокартон, натяжні стелі. Купити точковий світильник даного типу – оптимальний вибір, коли немає бажання або можливості займатися масштабними ремонтними роботами, сильно порушувати цілісність монтажної поверхні. Врізні точки встановлюються безпосередньо в конструкцію стелі, ніш, предметів меблів. В цьому випадку не обійтися без підготовчих робіт. Потрібно обов'язково підготувати отвори для врізки.

Світильники стельові точкові діляться на регульовані і стаціонарні. Перші можна повертати в потрібному напрямку. При цьому змінюється кут потоку світлових променів. Другі задають єдиний чіткий напрямок світла, який неможливо змінювати. Світильники Downlight – цікаве точкове підсвічування, що робить вдалий акцент на складових інтер'єру.

Деякі моделі забезпечуються сильними вологозахисними властивостями. Їх можна вільно встановлювати в приміщеннях із підвищеною вологістю, наприклад, у ванній кімнаті. При цьому гарантується повна безпека експлуатації. Негативний вплив на працездатність приладів виключається. Часто точки, як і магнітні світильники, виробляються з наявністю вбудованих світлодіодних модулів. Це не тільки запорука довговічності та енергоефективності, а й гарантія організації освітлення з найкращими характеристиками.

Де використовується точкове освітлення

  1. Квартири і будинки.
  2. Торгово-розважальні центри.
  3. Будь-які магазини.
  4. Кафе.
  5. Ресторани.
  6. Виставки.
  7. Офіси та приміщення комерційного призначення.

Найчастіше точкові світильники встановлюються в якості додаткового освітлення. Сучасні інтер'єри кухонь, спалень, передпокоїв, дитячих, підсвічування сходів, картин, декоративних елементів, будь-яких навколишніх предметів, навіть підлог. Точки доречні майже всюди – це незаперечний факт.

Від чого залежить вартість

Перше, на що звертають увагу покупці, – ціна. Пропонуються різні варіанти приладів. Недорогий світильник точка має виправдану ціну. Низька вартість не говорить про те, що перед вами прилад, який не працюватиме або швидко вийде з ладу. Вона пояснюється тим, що матеріал виготовлення максимально бюджетний (найчастіше – пластик). Це відбивається і на дизайні приладу. Плюс не варто чекати від подібних пристроїв широкого функціоналу. Дорожчі накладні точки, як і врізні варіації, мають інший дизайн, забезпечують більш високу якість освітлення і мають тривалу гарантію (іноді десятки років). Вибір завжди суто індивідуальний.

Як підібрати

Важливо врахувати призначення приміщення. Наприклад, планується установка у ванній кімнаті. Чим нижче цифра навпроти позначки IP, тим менший ступінь вологозахисту передбачений. Від величини площі залежить необхідна кількість світильників. Точкові світильники на стелю майже ніколи не встановлюють по одній штуці. Форми, кольори, матеріали виготовлення приладів завжди різні. Стилістика моделей не обов'язково лаконічна, як багато хто вважає. Виготовляються прилади з витонченими скляними підвісками, красивим оздобленням і незвичайною фактурою.

Потужність кожної одиниці теж грає роль. Неприпустима наявність темних кутів, тільки рівномірне освітлення. Ще потрібно визначитися з тим, яке світло необхідне, – холодне або тепле. Чим вище цифрове значення температури, тим холодніше відтінки, і навпаки.

Ми допоможемо зробити правильний вибір. Пропонуємо скористатися безкоштовною послугою підбору освітлення. Так ви гарантовано отримаєте оптимальний тандем точкових світильників і створите на 100% комфортну обстановку в приміщенні.