Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Точки зі срібним корпусом

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Сріблясті точки в сучасних інтер'єрах

Срібні точкові світильники досить популярні і часто використовуються в інтер'єрах різної стилістики. Їх легко можна знайти в класичних дизайнах, мінімалізмі, сучасних кімнатах і навіть ЛОФТі. Причина такої універсальності - колір і м'які металеві відблиски, які доречно виглядають в поєднанні з текстурою стін або стелі.

Матеріалом виготовлення світильника точкового сріблястого є метал. Інші матеріали популярними виробниками практично не використовуються, адже імітувати блиск і фактуру металу складно, та й не має особливого сенсу - матеріал прекрасно зарекомендував себе у виготовленні освітлення.

Через свою універсальність, сріблясті світильники точкові можна купувати без побоюваннь - ви напевно не прогадаєте зі стилістикою або зовнішнім виглядом. Проте відтінки і фактура у точок різних колекцій і виробників можуть відрізнятися. Так як сріблясті точки зазвичай встановлюють по кілька штук в кімнату, щиро рекомендуємо вибирати моделі з однієї колекції - так ви зможете бути впевнені в їх ідентичності (якщо моделі однакові), або гармонійному поєднанні (при придбанні набору з різних предметів освітлення).

Де ж купити світильник точку срібло? Найкраще в магазині, який співпрацює з виробниками без посередників. Це гарантує оригінальність моделей, офіційну гарантію, найкращі терміни поставки і приємні ціни. Саме таким місцем і є інтернет-магазин освітлення Насвітло.