Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Точки з корпусом метал

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Металеві точкові світильники - оптимальний варіант для інтер'єру

З якого матеріалу повинні бути виготовлені точки? Ми абсолютно впевнені, що саме з металу. Металеве точкове освітлення, крім дивного зовнішнього вигляду, має низку переваг:

  • Вам доступні будь-які форми і розміри світильників. Підібрати точку під свій інтер'єр так, щоб вона вписався туди ідеально - не проблема.
  • Сам по собі метал в корпусі точкового світильника відмінно розсіює тепло, що робить можливим використання більш потужних джерел освітлення.
  • Тільки в металевих моделях точок доступні такі унікальні "забарвлення" як хром, нікель, мідь і латунь. Ні з яким іншим матеріалом повторити зовнішній вигляд такого освітлення не вийде - м'які відблиски неможна імітувати пластиком чи акрилом.
  • Металеві точкові світильники досить міцні - їх складно подряпати або, тим більше, розбити. Звичайно ж це помітно при використанні якісного оригінального освітлення від перевіреного часом виробника.

Часто точкові світильники мають вельми скромний дизайн і розміри, що приховує їх в інтер'єрі. Такий підхід відмінно оттеняется металом, як матеріалом виготовлення корпусу - точка стає помітнішою, привертає увагу, підкреслюючи смак власника.

Ми щиро рекомендуємо до покупки саме світильники-точки з металу. До вашого вибору широкий асортимент на нашому сайті - тут зібрані моделі від світових фабрик. Ми працюємо з виробниками напряму, тому ви отримаєте офіційну гарантію, приємні ціни і доставку по всій Україні в самі стислі терміни.