Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

точки на лампочках

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Точки на LED лампах - практичність і комфорт

Світлодіодне освітлення - це стандарт всіх сучасних світильників, від багаторіжкові люстр до вбудованих точок. Різниця тільки в тому, чи буде джерелом світлодіодний модуль (найчастіше незнімний) або лампочка на стандартному цоколі. Останній варіант користується найбільшою популярністю.

До головної переваги точкових світильників на цоколі слід віднести можливість швидкої і простої заміни лампи на іншу. Так ви можете перейти на більш якісні і функціональні витратні матеріали, замінити джерело при виході з ладу, змінити лампочку на більш потужну чи з іншого колірною температурою. Саме ці можливості в поєднанні з простотою не дають моделям з діодними модулями захопити пальму першості.

Що про переваги точкових світильників саме на LED лампах, то вони звичайні для всього діодного світла. Це можливість діммування, управління температурою світла (в деяких моделях), низьке енергоспоживання і нагрівання, невеликі розміри. Саме діодні точки можна встановлювати на натяжні стелі не боячись деформувати їх зайвим нагріванням. Окремо слід згадати термін служби світлодіодів - зазвичай це десятки тисяч годин.

Купівля точкових світильників на лампочках

Високу якість, офіційну гарантію, асортимент можна отримати тільки придбавши оригінальні моделі великих виробників. Для цього варто звернутися в перевірений магазин з багатим вибором. У Насвітло ви знайдете тисячі варіантів світильників-точок без націнок, адже ми працюємо з фабриками безпосередньо.