Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Торшери Егло

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Оригінальні та функціональні торшери Eglo

Прекрасним доповненням у вітальні, робочому кабінеті, їдальні, прикрашених з повною турботою і пристрастю, є хороше і правильно підібране освітлення. Ніщо краще не створює затишну домашню атмосферу, ніж ледь помітне світло, яке, начебто, зливається із загальною обстановкою. Після того, як ми подбаємо про основну люстру, що дає нам яскраве, центральне світло, давайте подумаємо про вибір ідеального підлогового світильника для нашого інтер'єру, яка стане ідеальним фоном для зимових вечорів, проведених в зручному кріслі в компанії вашої улюбленої книги і келиха вина. У пошуках цікавих рішень зверніть увагу на торшери Eglo. Австрійський виробник відомий широким модельним рядом світлотехніки з різних категорій. Не виключенням стають і лампи підлогові Eglo. Вони різноманітні, практичні, якісні, але при цьому порадують кожного доступною вартістю.

Торшер Егло: функціональність одного світильника

Безперечно, початкова функція торшера - це освітлення, в основному, додаткове. Залежно від кількості джерел світла, спрямованості світлового потоку і яскравості світіння торшери Eglo можуть освітлювати різні за розміром ділянки. На додаток до своєї основної функції, торшер стане відмінним декоративним елементом в унікально оформленому інтер'єрі. Найчастіше встановлюється збоку біля дивана або в кутку біля робочої частини. Виробник пропонує торшери Eglo купити в одній серії з іншими складовими світлової композиції для створення повної системи освітлення.

Підлогові лампи також стають корисними, якщо Вам потрібно розділити простір на вітальню, робочу зону і зону відпочинку. Це особливо актуально в сучасних квартирах-студіо або лофт.

Підлогові лампи Егло: вибір моделей

При виборі світильника зверніть увагу на його колір, форму і стиль, щоб доповнити композицію разом з фіранками, меблями і килимом. Важливим критерієм також є напрямок установки об'єктива. Якщо він спрямований вгору, він дасть нам більше світла, а нижня перспектива дасть нам тонке, романтичне світло.

Сучасні торшери Eglo - це поєднання функціональності, ефективного дизайну і передових технологій. Виняткова турбота і якість роблять світильник Eglo, безсумнівно, гарним вибором. У той же час виробник робить ставку на світлодіодні лампи, які в даний час замінюють традиційні світлові рішення.

Торшери для вітальні

Їх прийнято ще називати підлоговими світильниками. Є невід'ємною частиною освітлення вітальні, але крім вітальні їх можна використовувати і в інших кімнатах. На додаток до класичних торшерів з одним джерелом світла, Ви можете вибрати торшер з бічною лампою, яку також можна використовувати для читання.

Які тренди серед торшерів?

В даний час торшери переживають своє відродження. Тут популярні дизайнерські предмети в скандинавському стилі, де переважають дерево і яскраві кольори. Лампи з мідної або бронзовою обробкою також нагадують стиль ретро. Спрямоване точкове освітлення практичне, з його допомогою можна освітлювати різні кути приміщення. З сучасними лампами можна вибирати між класичним і світлодіодним освітленням.

Торшери Eglo - це австрійська якість для Вашого будинку. У нашій пропозиції Ви знайдете безліч моделей світильників від цього відомого виробника, серед яких виберете підлогові світильники для вітальні, кухні або спальні. Обов'язково ознайомтеся з пропозицією бренду Eglo в магазині торшерів Nasvitlo.com!