Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Торшери чорного кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Торшер чорний: стримана елегантність завжди в тренді

Чорний колір завжди зачаровував своєю загадковістю. Він пов'язаний з тишею, нескінченністю, відчуттям умиротворення, розради і таємниці. Даний відтінок палітри викликає суперечливі думки користувачів, особливо якщо ми говоримо про чорні торшери. Для одних він асоціюється з вишуканістю і елегантністю, для інших - з пристрастю і сексуальністю, а деякі вважають чорні предмети символом влади, переваги і мудрості. Все залежить, де він знаходить відгук в інтер'єрі.

Цікаве рішення - торшер чорного кольору. Це вибір впевнених в собі користувачів, які хочуть підкреслити свою тонке відчуття стилю, розставити грамотні акценти в обстановці будинку, квартири і навіть робочого кабінету.

Екстраординарність кольору

Торшер з чорним абажуром, темною арматурою або контрастними поєднаннями з золотою, білою, пастельною палітрою допоміжних відтінків має магічну властивість - заглушати або підкреслювати певні фактури в інтер'єрі.

Якщо в приміщенні хочеться приховати яскраві деталі, приглушити інтенсивне світіння лампи, створити ефект світла, що ллється з нізвідки, то купити торшер чорного кольору буде чудовою ідеею. Характер світла відразу змінюється при наявності темної деталі в конструкції світильника. Він набирає:

  • м'якість. Випромінювання не б'є потоком, трохи пом'якшується, поглинається;
  • комфортність. Різні форм-фактори абажурів і плафонів створюють освітлення прямого, розсіяного або відбитого типу. Світло не б'є в очі користувачеві, комфортно сприймається з урахуванням ідеї дизайнера (сидячи, стоячи або в будь-якому положенні);
  • доречність. Підлоговий світильник чорний може використовуватися як базове джерело приглушеного світла або бути допоміжним локальним підсвічуванням. Форма абажура диктує широту зони освітлення, конструктивний модуль відсікає промінь в потрібному периметрі. Цей прийом допомагає по-різному обігравати найбільш значущі зони в інтер'єрі.

Чорні торшери можуть підкреслювати або притіняти об'єкти в інтер'єрі. Якщо потрібно відвести увагу від не зовсім вдалого планування, масивний торшер арочного типу з величезним абажуром з тканини плісе буде акцентним центром (Searchlight ARCS), а стильна модель у вигляді вінтажної антени Ideal Lux Stage допоможе підкреслити вишуканість арт-об'єкту, цікаву текстуру текстилю або панно на стіні.

Тонкі непомітні ніжки, триноги, масивні підставки - ви самі вибираєте світильник під задану стилістику кімнати, визначаєте, яка саме частина конструкції буде приковувати погляди.

Легко піти в тишу

Грамотно підібраний під стилістику кімнати торшер чорний допоможе користувачеві повноцінно відпочити після насиченого робочого дня. Безумовно, надмірність чорної палітри в обстановці вселяє пригнічено. Тривалий час перебувати в атмосфері напівтемряви не варто, адже депресія і апатія часто починаються саме від недостатності яскравих фарб і позитивних емоцій.

Якщо хочете побути наодинці зі своїми думками, в самоті почитати улюблену книгу або просто подрімати на м'якому куточку вітальні, варто обов'язково торшер чорний купити. Його колір створить атмосферу скритності, усамітнення і повне відчуття захищеності.

Кожна людина хоче облаштувати свій будинок оригінальною і неповторною світлотехнікою. Але не завжди є можливість виділити значну частину сімейного бюджету на придбання авторських пристроїв. Наш інтернет-магазин світильників «Nasvitlo» допоможе вам реалізувати ідею дизайнерського облаштування простору за виправданою якістю ціною.

Тут ви можете придбати чорні сильні підлогові світильники Eglo, Markslojd, Nowodvorski з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю та більш віддалені куточки нашої країни.