Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Торшери коричневого кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Торшер коричневий - елегантність для затишку

Застосування підлогової світлотехніки актуальне для будь-яких приміщень, незалежно від квадратури. Мобільний переносний пристрій коричневого кольору допомагає швидко змінити призначення певної зони простору, перетворити обстановку до невпізнання. Тільки що світла кімната різко занурюється в атмосферу напівтемряви або виблискує цікавим орнаментом променів, що пробиваються крізь щільний текстиль абажурів.

Подібного ефекту дозволить домогтися торшер коричневий, укомплектований плафонами різного форм фактору, відповідно, з генерацією світіння певного характеру.

Колір умиротворення і гармонії

Чому саме коричневий спектр? За твердженнями психолога, це улюблена палітра впевнених в собі користувачів, які мають усталені погляди на життя, вважають за краще оточувати себе тільки респектабельними і солідними предметами інтер'єру.

Торшер коричневий привнесе в приміщення якусь строгість, наповнить його гармонією і затишком. Підходить пристрій для кімнат різного призначення і стилю, адже варіативність дизайнів і багатогранність відтінків одного спектра вражає.

Коричневий колір підкуповує натуральністю, він виглядає бездоганно на багатьох фактурах. Тому коричневі торшери купити можна з різним виконанням плафонів і штативів:

  • моделі на тринозі з яскраво вираженим малюнком і структурністю деревини (Eglo LANTADA, TK Lighting LORENZO, Ideal Lux Torchio);
  • пристрої з щільними текстильними абажурами з навмисною матовістю і легкою шорсткістю каменю. Грубі волокна вплетені в полотно створюють рельєф (Nowodvorski ALICE BROWN, Lelio Nordlux);
  • світильники з глянцевим переливом і ніжністю шовку (Eglo SAGANTO, Kutek San Marino SAN-LS).

Це колір і фактура, народжена самою природою. Тому торшер коричневий підійде під різні стилі, адже натуральність цінується в багатьох дизайнерських концепціях.

Повсюдна актуальність

Купити підлоговий світильник, в котрому один елемент або вся конструкція витримана в коричневій палітрі, привносить якусь строгість і стриманість в інтер'єр. Пристрої гармонійно поєднуються з іншими відтінками цього спектра, можуть використовуватися і в крихітному передпокої, і просторому холі. Головне, правильно підібрати насиченість і глибину кольору.

Підлогові пристрої освітлення з темними абажурами (чорний шоколад, міцна кава), такими як в моделі Kutek Coco, виграшно виглядають в просторих, добре освітлених приміщеннях. Вони створюють м'яку світлову пляму в потрібній зоні, захищають інший простір від світлового потоку.

Торшер коричневий з світлим абажуром (кава з молоком, какао) Kutek BOLT, Eglo Pasteri наповнить приміщення світлом, злегка затіненим, але не приглушеним. Світлотехніка не стане красти простір, адже чітко промальованої границі між світлом / тіні немає, значить не буде виразного зонування.

При виборі пристрою освітлення обов'язково враховуйте колірну насиченість інших предметів меблів:

  • торшер повинен бути світліше, якщо обробка стін і меблі виконані в темній палітрі;
  • світильник допустимо глибокого шоколадного відтінку, якщо в приміщенні переважають темні елементи;
  • гра контрастів вітається в монотонно оформленій обстановці (торшер стане виразним арт-об'єктом).

В Україні придбати недорого і швидко стильний коричневий підлоговий світильник можна в нашому інтернет-магазині «Nasvitlo». Тут представлені моделі суворої симетрії і оригінальні футуристичні композиції, старовинні прожектори на триногах і новаторські світлодіодні світяться стовпчики.