Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Торшери хромованого кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Торшер хром: кілька функцій одного предмета

Щоб правильно і гармонійно освітлити квартиру, будинок або приміщення комерційного сектора, необхідно спочатку забезпечити загальне освітлення в кожній кімнаті. Крім центрального світла нам обов'язково знадобляться додаткові світлові акценти, які створюють правильну атмосферу. Загальне освітлення, тобто освітлення кімнати, щоб Ви могли бачити всі предмети і людей в ній, у багатьох випадках здійснюється за допомогою стельової люстри, настінних світильників (бра), торшерів. Підлогові світильники в освітленні просторів відіграють важливу роль, виконуючи кілька найважливіших функцій. Популярним варіантом цих світильників є торшер хром. Їх ще іноді називають світильниками з нержавіючої сталі або нікельовані. Купити торшер такого кольору - достатньо популярне рішення.

Торшер підлоговий хром: переваги

  • Світильники, виготовлені з нержавіючої сталі, а також з нікелю або хрому, вважаються особливо міцними і, отже, довговічними. Той, хто купує, наприклад, торшер хром, набуває освітлення не тільки позачасове і стильне, але і предмет генерації світлового потоку, який, безсумнівно, буде радувати багато років.
  • Завдяки властивостям нейтрального зовнішнього вигляду, Ви можете комбінувати торшери з хрому з багатьма стилями дизайну інтер'єру. Модерн, скандинавський стиль, класичний, гламур, лофт, мінімалізм. Також немає проблем після ремонту або зміни розташування, тому що ці світильники часто відповідають новим стилям інтер'єру.
  • Лампи з хромованим металевим блиском і дзеркальними властивостями також дають ефект відбиття світла, який фантастично збільшує невеликий простір. Тобто, якщо перед Вами стоїть завдання за допомогою освітлення візуально збільшити простір, то обов'язково варто купити модель з абажуром з хромованої сталі.
  • Широкий асортимент пропозицій. Торшер підлоговий хром присутній в каталогах безлічі відомих світових виробників. NORDLUX, Searchlight, TRIO пропонують купити різні моделі в широкому ціновому діапазоні. Ви підберете як недорогі моделі, так і незвичайні унікальні дизайнерські рішення.

Торшер хромований в незвичайному нью-йоркському стилі

Люди, які люблять виразні форми, напевно оцінять нью-йоркський стиль інтер'єру. Світильники торшери приймають тут виразні форми. Маючи в своєму розпорядженні квартиру в нью-йоркському стилі, ми приділяємо увагу розташуванню освітлення по всьому будинку, послідовна і цікава концепція дозволить нам насолодитися чарівним інтер'єром. Нью-йоркські світильники, перш за все, елегантні. Ефектні торшери з металу набувають сучасні форми. В інтер'єрах Нью-Йорка переважають лампи, натхненні предметами з повсякденного життя. Металеві відтінки можуть приймати форму музичних інструментів, символів з кінематографа, відомих в поп-культурі або на вулиці. Жителі Нью-Йорка люблять нікель, мідь і хромовані торшери. Торшер підлоговий хром з рухомим абажуром також буде хорошим вибором. Розміщені симетрично біля дивана або в робочому кутку, вони додадуть інтер'єру істинно нью-йоркський клімат. Прикладом такої лампи є модель Searchlight TELESCOPE, NORDLUX Nexus 10, Ideal Lux Polly.

Замовити торшер хром в Україні

Щоб підібрати якісне освітлення для дому, не обов'язково вирушати на пошуки за кордон. Сьогодні і в Україні можна купити світильники дійсно високого класу від лідерів виробництва. В інтернет-магазині освітлення Nasvitlo.com знайдеться багато цікавих пропозицій, які можна використовувати в різних аспектах освітлення просторів.