Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличні ліхтарі з металу

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Ліхтарі з металу - еталон вуличного освітлення

Сучасні стовпчики і стовпи для зовнішньої установки можуть виконуватися з різних матеріалів, наприклад таких як дерево або пластик. Але саме металеві ліхтарі вуличні користуються особливою популярністю - адже цей матеріал має масу переваг, які дозволяють моделям бути максимально зносостійкими і довговічними.

Переваги вуличних ліхтарів з металу

  • Метал з якісним покриттям не схильний до корозії, а значить буде зберігати свої характеристики і зовнішній вигляд навіть при тривалому атмосферному впливі (вітер, вологість, опади).
  • Металеві моделі стійки до фізичних впливів. Це особливо важливо при установці в місцях великого скупчення людей.
  • Зовнішній вигляд металевих вуличних ліхтарів може викликати захоплення. При цьому виробники не зациклюються на класичному дизайні - ви легко підберете і сучасні рішення.
  • Моделі не вимагають ніякого спеціального обслуговування, як, наприклад, світильники з корпусом з дерева.

Як вибрати вуличний садовий ліхтар?

Ви вже вирішили придбати модель в металевому виконанні - і це рекомендований фахівцями вибір. Далі слід сконцентруватися на інших параметрах ліхтаря.

Дуже важливо підібрати модель відомого перевіреного часом бренду. Для вуличного освітлення, де найменші проблеми з якістю призведуть до виходу техніки з ладу, не варто ризикувати і довіряти сумнівним фабрикам.

Крім того, варто правильно підібрати освітлювальну частину. Добре, коли новий вуличний ліхтар радує око і дивує якістю збірки. Ще краще коли яскравості його світла більш ніж достатньо для ваших цілей і він висвітлює всю необхідну площу.

Інтернет-магазин освітлення Насвітло не тільки пропонує купити найкращі паркові ліхтарі з металу, але і з радістю надасть професійні консультації по товарах і їх вибору.