Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Ліхтарі світлодіодні

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Вуличними світлодіодними ліхтарями освітлюють території біля житлових будинків. Їх бачите у великих парках, затишних скверах і біля комерційних будівель – місця установки універсальні. Світлодіоди в якості джерел світла роблять ліхтарі одним з найбільш популярних типів вуличного освітлення.

Ліхтар вуличний світлодіодний – види

Моделі ділять на стовпчики та ліхтарі в класичному розумінні. Різниця між ними в висоті. Невеликі стовпчики не завжди доходять навіть до півметра. Висота ліхтарів – не менше 1 м, часто 2-3 м. Моделі підбирають, орієнтуючись на цю ознаку. Для маленької площі достатньо декількох акуратних стовпчиків. Щоб рівномірно освітити великий простір, не обійтися без високих вуличних лед ліхтарів. Світло буде розсіюватися по периметру без тіней.

Як працюють ліхтарі

  • Організовують рівне загальне освітлення території. Його інтенсивність помірна. Світло не засліплює очі і не змушує жмуритися. Вдається добре орієнтуватися в темряві, безпечно пересуватися по вулиці.
  • Стають частиною ландшафтної композиції. Таке вуличне освітлення створюють не тільки для безпеки, але і для декору. Воно підкреслює красу оформлення двору, задає потрібну ноту настрою атмосфері.
  • Допомагає розставити яскраві акценти на деталях. Світло привертає увагу до витончених газонів і клумб, красивих водойм, доріжок, що ведуть до них. Для цього моделі встановлюють в потрібних точках простору.

Вуличний лед ліхтар частіше має лаконічний дизайн, тому сумісний з багатьма стилями. Але є моделі навіть для доповнення вінтажної обстановки. Вечорами вони надають території романтичний вигляд, справляючись з цим краще, ніж багато інших вуличних світильників. Але тільки LED модулі в повній мірі задовольняють вимоги до якості світла.

Що гарантують діодні джерела

  • Економію електрики. Низька витрата окупає більш високу ціну такого освітлення. Якщо модель має димер або датчики руху, вигода ще більш очевидна. У першому випадку ви самі регулюєте яскравість. Купити лед ліхтар на стовп з датчиком руху – не допустити включення світла без присутності людини.
  • Безпека для здоров'я. Працюючи, не виділяють токсини. Після утилізації теж немає шкоди для навколишнього середовища. Світлодіодні вуличні світильники не перегріваються, не провокують скачки напруги. Вони безпечні в плані ймовірності короткого замикання, ураження електричним струмом – ризики зведені до мінімуму.
  • Відмінні характеристики світлового потоку. Забезпечується яскраве, близьке до денного, освітлення. Останній момент додатково полегшує видимість, гарантує ще більшу безпеку в темряві. Навантаження на очі знижується. Додатковий плюс – немає неприємного мерехтіння.

Замовляти такі світильники потрібно в магазинах, які дорожать репутацією і співпрацюють з брендами безпосередньо.

Купити світлодіодний ліхтар на вулицю – характеристики надійності

  1. Захист від вологи та пилу. Мінімум IP55 – не страшні струмені води, всередину не потрапить стільки пилу, щоб нашкодити стану світильника. Ступінь захисту зростає із ускладненням умов установки. IP68 – найвищий. Забезпечує справність навіть при повному зануренні у воду.
  2. Збільшений термін роботи і обов'язкова гарантія. Купити хороший світлодіодний ліхтар на вулицю – отримати впевненість в безперебійній роботі. Тривалість – більше 10 років без зниження якості. Ми надаємо гарантію на всі моделі каталогу.
  3. Міцні матеріали. Корпус зазвичай виготовляють з металу, найчастіше алюмінію. Конструкція герметична, розсіювач міцний. Його неможливо легко пошкодити. Один із поширених матеріалів розсіювача – полікарбонат. Іноді в конструкції є решітки для додаткового захисту.

Ми допоможемо вибрати вуличні світлодіодні ліхтарі. Розрахуємо точну кількість по площі, складемо грамотну схему монтажу. Наші співробітники визначать оптимальну величину світлового потоку, щоб світла було достатньо. Вони порадять світильники, оцінивши стилістику ландшафту. Допомога безкоштовна, просто прийміть послугу в подарунок.