Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличні світильники Norlys

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Про освітлення Norlys заслужено говорять, як про одне з кращих. Бренд впевнено лідирує в сфері вуличного світла. Він з'явився в Норвегії більше 50 років тому, спрямувавши зусилля на виробництво якісних захищених світильників.

Освітлення Norlys, плюси бренду

 1. Єдиний напрямок діяльності – вуличне світло. Про нього Norlys знає все і не відволікається на інші види освітлення. Бренд працює за принципом: не зупинятися на досягнутому. Постійно розвиває виробництво, впроваджує нові методики, закуповує краще обладнання.
 2. Робота на своїх виробництвах з повною відповідальністю за результат. Відкриті великі потужності, лабораторія. 9 років тому засновано велике ливарне виробництво.
 3. Якість і безпеку освітлення Norlys підтверджують сертифікати відповідності світовим стандартам. Кожен етап виробництва під контролем. Від вибору матеріалів до відправки товару в торговельні мережі.

При виготовленні світла бренд вірний еко підходу – він використовує матеріали, безпечні для людини і стану природи. Крім освітлення, функціонує виробництво деталей для автомобільної промисловості. Цей факт підтверджує надійність бренду, якість роботи і рівень обладнання.

Світильники Norlys із захистом від складних умов

Освітлення спокійно витримує агресивні вуличні умови. Мороз, вітри, снігопади і зливи не страшні, не ведуть до поломок, скорочення терміну експлуатації. Норвегія – країна, клімат якої не можна назвати м'яким. До вуличного світла тут висувають найсуворіші вимоги. Від нього чекають максимальної працездатності, тому гарантують:

 • найвищий рівень захисту від корозії – вироби покривають шаром цинку, застосовують порошковий спосіб фарбування, щоб вигляд і якість цих вуличних світильників в Україні залишились незмінними через десятки років;
 • довгий термін роботи без необхідності обслуговування і заміни – деякі моделі світильників Norlys мають офіційну гарантію 15 років;
 • використання найміцніших матеріалів для виготовлення розсіювачів – полікарбонатні, ударостійкі скляні, зазвичай з решітками для додаткової безпеки світильників;
 • захист від ультрафіолету, ударів, подряпин, попадання вологи і пилу – зовнішні фактори не впливають на термін експлуатації, не погіршують стан світла і електричної проводки.

Для вулиці підходять моделі світильників Norlys зі ступенем захисту не нижче IP44. Чим вище значення, тим складніші умови, які витримує світло.

Моделі вуличних світильників

 1. Стельові і підвісні. Для загального і місцевого освітлення альтанок, веранд, напіввідкритих терас.
 2. Ліхтарі і стовпчики. Рівномірне світло для будь-яких площ. Чим вище світильник, тим більше охоплення простору.
 3. Тротуарні. Зазвичай непомітні, найлаконічніший вигляд, але дуже корисні. Освітлюють доріжки, стежки, сходинки, проходи, проїзди. Витримують сильні навантаження, адже на них в будь-який момент і не раз можуть наступити люди, наїхати авто.
 4. Архітектурна підсвітка і настінні світильники. Перші виділяють переваги архітектури будівлі, притягують погляд до фасаду або його елементів. Настінні моделі добре освітлюють прилеглу територію, беруть участь в розподілі на зони. Вони підсвічують частини ландшафту, в'їзди у двір, гараж, вхід в будинок, альтанки і веранди.

Дизайн світла Norlys сумісний з будь-яким ландшафтом, переважають спокійні відтінки. Іноді для додання ефектного вигляду використовують патину – обробку поверхні під старовину.

У нашому магазині великий каталог освітлення Norlys за хорошими цінами. Надамо гарантію і підкажемо, які моделі оптимальні для ваших цілей, умов монтажу і стилю екстер'єру.