Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличні світильники білі

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Вуличні світильники білого кольору для будь-якого екстер'єру

Саме чорні моделі є еталоном вуличного освітлення - вони користуються величезною популярністю в оформленні ділянок, паркових зон, фасадів будівель. Але що робити, коли дизайн екстер'єру вимагає більш незвичайного і елегантного рішення, або використання темних відтінків просто небажано? На допомогу прийдуть білі вуличні світильники - класичний благородний колір буде доречний у багатьох сценаріях використання.

Переваги білих моделей вуличного освітлення

  • Чим світліше корпус - тим більше світла відбивається від нього. Це означає, що модель не буде сильно нагріватися навіть під прямими сонячними променями, що особливо важливо для установки під відкритим небом в жарких районах, на пляжах і відкритій місцевості.
  • Білі вуличні світильники привертають до себе більше уваги, ніж класичні чорні. Якщо ви хочете виділити предмети освітлення, переключити увагу спостерігача, використовувати освітлення як предмети декору, то вибирайте саме білий.
  • Асортимент таких світильників неймовірно широкий, тому ви напевно знайдете відповідну вам модель. Практично всі європейські і світові виробники вуличного освітлення можуть похвалитися цілими колекціями вуличних світильників в білому кольорі.

Якщо ви вирішили купити білий світильник для вулиці, то головне - вибрати хорошого виробника, адже саме від цього залежить термін офіційної гарантії і довговічність моделі. Термін служби є найголовнішою характеристикою вуличного освітлення. В інтернет-магазині Насвітло до вашої уваги світильники світових брендів з приємними цінами і кращими термінами поставки.