Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличне світло чорного кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Чорні вуличні світильники - класика зовнішнього освітлення

Зараз будь-якому покупцеві доступні сотні різноманітних моделей вуличного освітлення, в тому числі і колірних рішень. І все ж саме освітлення чорного кольору користується найбільшою популярністю. Говорити про якісь особливих експлуатаційних характеристиках чорних вуличних світильників не доводиться, але все ж вони мають ряд переваг:

  • На відміну від світлих, особливо білих моделей, чорні не відблискує на сонці, що слід особливо враховувати при установці поряд з проїжджою частиною.
  • Вуличний світильник чорний - кращий варіант для людних місць, адже на ньому не так видно дрібні подряпини і пошкодження, особливо якщо говорити про матових моделях.
  • Чорний є універсальним кольором, і підійде практично до будь-якого інтер'єру. Навіть якщо у вас немає рекомендацій від ландшафтного дизайнера, ви впевнено можете придбати чорні вуличні світильники.
  • Окремо слід виділити архітектурні, підвісні і настінні моделі. Освітлення, яке тісно пов'язане з фасадом будівлі, має строго відповідати його стилістиці, гармоніювати з іншими елементами, такими як фурнітура, вікна і т.д. Саме тому чорний - еталонне колірне рішення.

Де найкращий вибір світильників вуличних чорного кольору

Кращий вибір надають магазини, які співпрацюють з європейськими і світовими виробниками напряму. Купуючи у них ви можете бути впевнені в оригінальності моделей, їх якості, отримаєте офіційну гарантію і кращі терміни поставки. Саме таким інтернет-магазином є Насвітло.