Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличні світильники на батареях

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Для безперебійної роботи акумуляторного вуличного світильника достатньо періодично заряджати його. Він не вимагає регулярного обслуговування, постійної заміни джерел світла, не ламається при перепадах рівня вологості і температур. Моделі беруть в будь-які поїздки, на природу, для відпочинку і роботи на дачній ділянці. Це освітлення доречно всюди, де немає можливості отримати доступ до мережі, але без хорошого світла не обійтися.

Вуличний світильник акумуляторний – плюси

  1. Зручний. Є моделі, які легко переносити навіть дитині, вони не займуть багато місця у сумці чи багажнику. Є і крупні світильники і навіть вуличні акумуляторні торшери.
  2. Виручає, коли поруч немає розетки, підключення до мережі неможливе або утруднене.
  3. Довго працює - зазвичай до 7-8 годин без перерви. Іноді передбачена функція економії енергії. Якщо включити її, світло буде горіти не дуже яскраво, але довше, ніж зазвичай.
  4. Мобільний на всі 100. Важливо, коли доводиться часто переносити вуличні світильники акумуляторні з одного місця на інше. Їх беруть за спеціальні ручки і ставлять на грунт або іншу рівну поверхню.
  5. Економний. Світлодіодні модулі витрачають мінімальну кількість енергії на світіння. При цьому не страждають характеристики світлового потоку.

 Замовивши акумуляторний світильник, ви завжди матимете запасний вихід на випадок аварійного відключення електроенергії. Наприклад, якщо вуличні прожектори несподівано згаснуть. Ніщо не перерве відпочинок за містом, працю в гаражі або на виробництві, коли не можна залишатися без світла ні на хвилину.

Якість освітлення

Led джерела світла у вуличних світильниках акумуляторних добрі не тільки через енергоефективність. Вони забезпечують комфортне для очей освітлення, яке не мерехтить і не спотворює кольори, обриси предметів. Останній момент особливо важливий, якщо акумуляторну модель використовуєте для роботи. При експлуатації і після утилізації не виділяються токсичні речовини, які заподіюють шкоду здоров'ю і природі. Термін служби світильників на Led модулях більше, ніж у інших моделей.

Величина світлового потоку вуличних світильників з батареєю відповідає за загальну яскравість освітлення. Разом зі зростанням показника, підвищується інтенсивність. Розмір світильника теж впливає на випромінювану яскравість. Крім цього показника, важливий напрямок світлового потоку. У деяких моделях його регулюють за допомогою рухомих кронштейнів. Плафони зазвичай дають розсіяне рівне світло, не строго спрямований промінь. Це допомагає освітити більшу площу, поліпшити загальну видимість.

Чому вуличні світильники з батареєю краще замовляти в перевірених магазинах

  1. Отримаєте модель якісної збірки, виготовлену з надійних матеріалів. Світильнику будуть не страшні вібрації, він не впаде і не розіб'ється від слабких поривів вітру. Для цього використовують міцні матеріали, частіше – пластик, метал.
  2. Світло буде пристосоване під експлуатацію в складних умовах. На акумуляторні, паркові світильники і будь-яке інше вуличне освітлення не виключене попадання дощу, снігу або бруду. Вони постійно піддаються різким коливанням температури навколишнього середовища. Бажано, щоб ступінь захисту починався від IP44. Чим більше відкрите місце установки, тим вище вибирайте значення ступеню захисту.
  3. Вам нададуть гарантію виробника. Просто розповісти на словах, який хороший світильник ви плануєте купити, мало. Важливо довести якість і оригінальність документами і гарантією.

У нашому магазині можна знайти таку модель вуличного акумуляторного світильника за непоганою ціною. Чому замовлення не б'є по бюджету? Поставляємо світло безпосередньо від брендів. Наші співробітники запропонують оптимальні моделі в залежності від бажаної тривалості автономної роботи, характеристик світлового потоку. Послуга підбору освітлення безкоштовна.