Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличні світильники з металу

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Світильник вуличний металевий - еталон зносостійкості

Яким повинен бути світильник для вуличної установки? Міцним, зносостійким, довговічним. У цьому відмінно допомагає корпус з металу. Цей матеріал володіє багатьма перевагами, які дозволяють успішно застосовувати його як корпус для освітлення найвищої якості.

Вуличний світильник металевий - це саме еталон подібного освітлення. Кожен відомий світовий виробник світлотехніки має в своєму асортименті такі моделі, які поєднують в собі приємний зовнішній вигляд, захист від зовнішніх факторів і значний термін служби. Ви можете зустріти металеві світильники на вулицю в таких видах освітлення:

  • Тротуарні вбудовані моделі. Тут необхідна стійкість до значних навантажень, тому міцні сплави будуть дуже до речі.
  • Паркові стовпи і ліхтарі. Освітлення у двір і для громадських місць повинно поєднувати в собі механічну стійкість (особливо для високих моделей) і стійкість до умисним або випадковим зовнішніх пошкоджень.
  • Вуличні прожектори. Світлодіодні моделі потребують не тільки міцного, але ще і такого корпусу, що відводить тепло, адже світлодіодам вкрай небажано працювати з перегрівом. Металевий корпус світильників прекрасно розсіює тепло від джерел освітлення.
  • Вуличні бра і підвіси. Моделі несуть також і естетичну функцію, але при цьому повинні справлятися з погодними явищами, такими як перепади температури, вологість і опади.

Де знайти вуличний світильник метал

Головне, при виборі вуличного освітлення - це його якість. Купуючи моделі популярних фабрик зі світовими іменами, ви можете бути впевнені в довговічності кожної моделі. Такі металеві світильники вуличні в широкому асортименті представлені в інтернет-магазині Насвітло. Ми співпрацюємо з виробниками напряму, тому надаємо офіційну гарантію (до 7 років!) На всі освітлення. Також ви можете бути на 100% впевнені в оригінальності товару.