Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличні світильники з пластику

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Полегшені світильники для вулиці з пластиковими корпусами

Метал є найпоширенішим і затребуваним матеріалом для корпусів вуличного освітлення. Незважаючи на це, у багатьох європейських і світових виробників можна зустріти моделі з корпусом з міцного пластику. Вони мають ряд переваг, тому активно застосовуються в тих випадках, коли металеві світильники не потрібні або не можуть використовуватися.

Пластик є універсальним матеріалом, який добре захищає внутрішню частину моделі. Якісний пластиковий світильник в плані захисту від погоди нічим не гірше аналогів з інших матеріалів, при цьому в своєму розпорядженні має такі сильні сторони

  • Пластикові корпуси не надто важкі, значно легше металевих. Це особливо важливо при установці настінних або стельових вуличних світильників.
  • Світильник вуличний пластиковий гидрофобний, а значить не вбирає і не акумулює вологу. Також освітлення з пластика може бути герметичним, що тільки підсилює стійкість до атмосферних впливів.
  • Вуличний світильник пластик може бути будь-якої форми і види, адже матеріал неймовірно пластичний і легко набуває необхідні форми. Саме тому, якщо вашої садової галявині або дворику потрібні креативні рішення по освітленню, то краще звернути увагу на моделі з пластику.
  • За інших рівних пластикові моделі дешевше металевих, мідних або дерев'яних. Зазвичай вуличного освітлення необхідно не мало, тому можна непогано заощадити.

Вибір вуличних пластикових моделей

У виборі освітлення на вулицю дуже важливо придбати світильник високої якості, який не вийде з ладу майже відразу після покупки. Для цього варто звернути увагу на продукцію відомих перевірених виробників, які добре себе зарекомендували на світовому ринку. Саме такі бренди ви можете знайти в інтернет-магазині Насвітло.