Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличне LED освітлення

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Хороша модель вуличного світлодіодного світильника забезпечує високу якість світла, безпечна для користувача, служить роками і не боїться опадів, пилу. Важливо, щоб це був оригінал з гарантією. Від підробки можна не чекати всіх описаних можливостей. У нас в каталозі саме таке освітлення, яке закуповуємо у брендів напряму. Тому і ціни не найвищі – працюємо без посередників. У нашому магазині обов'язково отримаєте гарантію якості на моделі.

Світильник вуличний світлодіодний – захист

Щоб потрапляння вологи і пилу не привело до поломки, потрібно забезпечити надійний захист. На вибір ступеню впливають умови монтажу. Чим більша ймовірність попадання дощу, снігу, бруду і частинок пилу, тим вище потрібен захист. Моделі для вулиці повинні витримувати перепади температур, не можуть бути причиною ураження електричним струмом при доторканні до вологого корпусу або тим більше короткого замикання і пожежі. Бажано, щоб у вуличних Led світильниках захист починався від IP44 і більше.

Мінімальне значення підходить для щадних умов – установка під навісом, в закритих альтанках. Перша цифра означає захист від пилу, друга – вологи. Більше цифра – вище сам захист. Повна пилонепроникність забезпечується при значенні 6 (IP6x). Можливість тривалого занурення в воду досягається при максимальному показнику 8 (IPx8).

Led світильники вуличні та якість світла

Діодні модулі – найкращі джерела освітлення, які поки існують. Це прогресивна альтернатива змінним лампочкам. Вуличні світильники зі світлодіодними модулями забезпечують високу якість світлового потоку при мінімальній витраті електроенергії. Освітлення без мерехтіння, довгого розігріву для нормального випромінювання.

Лед світильники вуличні мають більш високу ціну, зате працюють роками без необхідності виклику електриків для регулярного обслуговування. Інші плюси світлодіодних моделей:

  • екологічність – без токсичних випарів при роботі і після утилізації;
  • безпека – не перегріваються і не ламаються через нестабільний стан мережі;
  • невеликі розміри – Led модулі випромінюють відмінне світло і при цьому світильники мають компактну конструкцію.

Після монтажу можна спати спокійно, не думати про те, що світло точно треба міняти через рік-два.

Надійність

Вуличні світлодіодні світильники мають міцні, зносостійкі розсіювачі і корпуси. Їх стан не погіршують пориви вітру, атмосферні опади, будь-який інший механічний вплив. Передбачається захист від корозії. Це зберігає загальний вигляд світильника і подовжує термін роботи. Зазвичай для виготовлення корпусу використовують метал, розсіювача – полікарбонат. За рахунок вибору надійних матеріалів світильники витримують серйозні зовнішні навантаження.

Види світильників

  1. Настінні. Сюди відносять і підсвітки для фасадів. Вони виділяють переваги архітектури, підкреслюють форми арок, прорізів. Бра, настінні світильники з датчиком руху використовують для освітлення території, зонування.
  2. Ліхтарі (вище 1 м) і стовпчики (до 1 м). Перші добрі для рівномірного освітлення великих ділянок. Другі вуличні світлодіодні світильники зручні при зонуванні, підсвічуванні частин простору.
  3. Стельові і підвіси. Загальне світло для альтанок, ганку. Ідеальні для зонування. Дають рівне яскраве освітлення – розсіяне, спрямоване. Це залежить від форми, ступеня відкритості плафона.
  4. Тротуарні, вбудовані. Для врізки в поверхню: стіни, сходи, плитка, грунт, підлога.
  5. Консольні. Кріплять до опор для інтенсивного освітлення великих площ - міських доріг, магістралей, парків.
  6. Прожектори. Якісне спрямоване освітлення. Рухливі кронштейни допускають управління кутом падіння променя. Часто в конструкції є відбивачі для посилення інтенсивності світла.

Ми даруємо можливість отримати освітлення, яке буде найкращим саме для вас. Підберемо моделі вуличних світлодіодних світильників з орієнтиром на необхідні технічні характеристики, стилістику. Послуга не оплачується.