Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличні настільні світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Використання вуличних настільних світильників покращує видимість в конкретних зонах, розбавляє обстановку і підкреслює стиль оформлення ландшафту. Для установки на подвір'ї не підходять моделі для застосування всередині будинку. Таке світло повинно мати захист від вологи і пилу, його виготовляють з матеріалів підвищеної міцності.

Вуличні настільні світильники – красиве світло для ефектного зонування

Моделі створюють для м'якого, в міру яскравого освітлення і доповнення затишної обстановки зон відпочинку. Установка можлива в кафе на літніх терасах, в альтанках у дворі будинку або в саду. Лампи не постраждають від перепадів погодних умов, впливу вологи, попадання пилу. Моделі випускають із захистом, починаючи від IP44. Це оптимальний показник для вуличних умов, при якому камінчики та інші дрібні предмети не можуть потрапити всередину корпусу. Бризки води будь-якої спрямованості не впливають на працездатність такої вуличної настільної лампи. Матеріали виготовлення підбирають з особливою ретельністю, щоб гарантувати стійкість до ударів, цілісність при випадкових падіннях.

Щоб визначитися з дизайном декоративного світла, треба врахувати стилістику оформлення території. Вибрати є з чого, ось кілька прикладів популярних моделей:

  • фігури у вигляді грибів, кактусів різних відтінків світіння;
  • класика дизайну – лампи з абажуром на рівній або фігурній основі;
  • моделі з ротанга із плетеними плафонами.

Компактна вулична настільна лампа займає мінімум місця. Деякі моделі мають зручну ручку для перенесення. Це актуально, якщо плануєте періодично міняти розташування, брати світильник з собою в поїздку на дачу.

Плафони в основному матові, світлі відтінки виграють. Так світло не б'є по очах, а плавно розсіюється навколо, створює спокійну атмосферу, що налаштовує на відпочинок. Відмінні характеристики освітлення вуличної настільної лампи – заслуга світлодіодів. Вони мінімально витрачають електроенергію, але дають максимально високу якість світлового потоку. Led світильники не виділяють токсини, не схильні до перегріву, що робить їх універсальними джерелами світла.

Що ще вміють вуличні настільні лампи

  1. Підлаштовуватися під бажану інтенсивність світлового потоку. Для цього потрібно, щоб модель мала димер. Регулюючи яскравість, змінюйте атмосферу.
  2. Спрощувати управління в рази. Багато моделей замість звичних кнопок працюють від легкого натискання на сенсорні панелі.
  3. Перетворювати роботу на автономну. Велика частина моделей випромінює світло за рахунок акумулятора. Іноді автономність вуличних світильників доходить до 10 годин. Зручно, тому що лампу можна в будь-який момент взяти в поїздку, туристичну подорож.
  4. З'єднуватися з іншими пристроями для швидкої підзарядки. Для цього на корпусах багатьох моделей вуличних настільних ламп є USB роз'єм.
  5. Реагувати на присутність людини. За це відповідає датчик руху. Як тільки ви зайшли в альтанку, наблизилися до лампи, світло загоряється автоматично. Покинули її – і освітлення відразу згасло.
  6. Працювати від управління на відстані. Взявши в руки пульт, задавайте потрібні налаштування, навіть якщо ви перебуваєте не поруч із лампою.
  7. Обходитися без підключення до електричної мережі і використовувати при цьому тільки природну енергію. Світильники з сонячними панелями працюють саме так. Вони накопичують енергію сонця в денний час доби, щоб потім в темряві випромінювати світло.

Вибирайте можливості, які важливі саме для вас. Залишилися питання? Ми допоможемо, підберемо моделі вуличних настільних світильників для ваших цілей, під стиль ландшафту і з урахуванням бюджету. Поставляємо товар без посередників, тому гарантуємо якість. Підтверджуємо її офіційним документом. Послуга підбору безкоштовна – ніяких додаткових витрат.