Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличні бра

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Настінний вуличний світильник освітлює територію в будь-яку погоду, вуличні моделі відрізняються захистом від вологи, пилу і інших факторів зовнішнього середовища.. Невеликі моделі доповнюють систему освітлення присадибної ділянки, призначені для підсвічування окремих зон. Цим роль освітлення не обмежується.

Для чого потрібні вуличні настінні ліхтарі

Моделі не відносять до фасадних підсвіток. Настінні світильники для вулиці освітлюють прилеглу територію, а не будівлю, допомагають людині орієнтуватися в темряві, відчувати себе безпечно і комфортно. Моделі успішно працюють як звичні компактні бра.

Кілька вуличних настінних ліхтарів підсвічують зони вхідних дверей, ганок, ворота. Для цього їх зазвичай встановлюють з двох сторін, симетрично. Моделі освітлюють затишні альтанки, красиві тераси.

Установка допустима на стіни та інші вертикальні площині – в'їзні ворота, стовпи, колони. Для полегшення користування світлом, максимальної зручності є такі додаткові можливості:

  • датчики руху для роботи світла тільки в присутності людини;
  • димер для плавного регулювання інтенсивності світіння;
  • сонячні панелі для роботи від енергії природи, без необхідності підключення до мережі.

Крім стаціонарних, є поворотні моделі вуличних настінних ліхтарів з можливістю змінювати кут падіння світла. Це допомагає максимально точно виділити конкретну зону на загальному тлі, підсвітити потрібну частину території.

Що впливає на характеристики світлового потоку

Від ширини кута падіння світла залежить ступінь охоплення простору. Чим він вужчий, тим чіткіше акцент у вибраній зоні. Чим ширше, тим активніше розсіювання навколо. Закриті зверху і з боків і відкриті з двох сторін плафони по-різному пропускають промінь світла. Перші направляють його строго вниз, а другі ефектно розсіюють.

Решітки доповнюють стиль тільки на перший погляд - також вони захищають вуличні настінні світильники від пошкоджень. На яскравість світла впливає прозорість плафона. Якщо він матовий, темний,  загальна яскравість дещо приглушується. Прозорий плафон не створює перешкод для променя світла і освітлення зберігає максимальну інтенсивність.

Джерела світла теж грають важливу роль. Очі найкраще сприймають світло світлодіодів. Led джерела світять яскраво, але не засліплюють, не перенапружують зір, не мерехтять. Якість світлового потоку вуличних світильників в Україні не погіршується з часом. Вони справно працюють роками, економлячи електроенергію і ваші гроші.

Дизайн моделей

  1. Класика. Звичні ліхтарі різних варіантів обробки, іноді з ефектом старовини.
  2. Лофт. Джерела світла у вигляді ламп, зазвичай великих розмірів. Плафона може не бути зовсім.
  3. Мінімалізм. Вуличні настінні світильники простих форм, спокійних відтінків – сірий, коричневий, чорний, білий.
  4. Хай тек. Симетрія/асиметрія форми, незвичні лінії і рішення.

При виборі потрібно дивитися на стилістику території, враховувати оформлення двору. Тоді світло стане декоративною частиною композиції, наповнить атмосферу гармонією.

3 складові якості

  1. Матеріали. Стійкі до ударів, виникнення корозії. Пластик, метал, полікарбонат, скло – найнадійніші.
  2. Захист. Щоб світло не вийшло з ладу при коливаннях температур, опадах, моделі виготовляють із захистом IP44 і вище. Показник залежить від складності умов експлуатації.
  3. Гарантія. Обов'язковий момент для того, щоб переконатися в оригінальності світла і довговічності.

На нашому сайті знайдете настінний вуличний світильник, який дасть багато яскравого світла і вдало увіллється в атмосферу двору. Ми доставляємо освітлення напряму від світових виробників - тільки оригінальні моделі з офіційною гарантією. Спеціалісти з радістю підберуть вуличне освітлення під ваші потреби, при чому цілком безкоштовно.