Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличні розетки

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Стовпчики або блоки з вуличними розетками, вмонтованими в корпус, допомагають швидко підключити потрібні пристрої у дворі. Вони не ламаються при поганих погодних умовах, тому що захищені від попадання вологи і пилу. Моделі створюють в різних кольорах, формах і розмірах. Це дозволяє вибрати садові розетку для довгої і безпечної роботи під вашу стилістику ландшафту.

Чим добрі вуличні розетки

  1. Зручні. Створені для миттєвого підключення пристроїв, техніки для саду та іншого освітлення. До багатьох моделей допустимо під'єднувати кілька приладів одночасно.
  2. Безпечні. Користування подовжувачем не завжди доречно. Плюс це не 100% безпечно, адже ви підключаєте до домашньої електричної мережі пристрої для експлуатації в складних умовах вулиці.
  3. Міцна і безпроблемна установка. Вулична розетка завжди під рукою, стаціонарно фіксується на грунті.
  4. Зовнішній вигляд. Дизайн розетки зовнішньої вологозахищеної естетичний. Вона займає мінімум місця, не здається громіздкою. Загальний вигляд гармонійно зливається з навколишнім оточенням. Розетка не буде дивною плямою.
  5. Необмежена сфера застосування. Припустимий монтаж на території житлових будинків, об'єктів промисловості, комерційних будівель.

Деякі моделі випромінюють світло, що полегшує видимість в темряві, прискорює пошук розетки. Для цього в корпус вбудовують Led джерела світла – найбільш прогресивний і економічний тип, який є сьогодні. Вуличні ліхтарі, паркові світильники, гірлянди, бра та інші види якісного зовнішнього освітлення теж працюють від безпечних та екологічних світлодіодів.

Розетка зовнішня вологозахищена – якість і надійність для складних умов експлуатації

Можливість використання на вулиці означає, що сама мережа і людина не повинні постраждати при зливі, снігопаді або попаданні пилу, бруду на корпус. Всередину не проникнуть тверді предмети, камінчики. Корпус і гнізда розеток герметичні, виконані з міцних матеріалів. Моделі довговічні, працюють без втрати якості і первісного вигляду.

IP44 – мінімальний ступінь захисту. Вуличні розетки ip67 також часто вибирають для установки. Перша цифра відображає можливість не допустити проникнення пилу і бруду. Друга показує, наскільки надійний захист від попадання вологи. IP44 перешкоджає тому, щоб тверді частинки більше міліметра в діаметрі виявилися всередині. Плюс гарантує збереження працездатності при бризках води. Купити вуличну розетку зі ступенем IP67 – отримати пилонепроникність і навіть можливість занурення на глибину до 1 м короткочасно.

Оригінал – 100% безпека

Важливо уникнути підробки, не купувати вуличні гірлянди і все, що пов'язано з електрикою, в неперевірених магазинах. Оригінальне походження говорить про те, що якість і безпека підтверджені дослідженнями. Продукція повинна бути сертифікована відповідно до європейських стандартів. Правило стосується і тих, хто хоче задовольнити запит: "вулична розетка, купити". На ці пристрої теж обов'язково видається гарантія.

У нас вуличні розетки коштують не дуже дорого. Але це не означає, що якість страждає. Навпаки: ми організовуємо прямі поставки, ніяких послуг посередників. Тому підвищення рівня цін, що б'є по гаманцю, – точно не про нас. Даруємо грамотну допомогу при виборі. Так ви отримаєте моделі вуличних розеток для конкретних умов монтажу, під індивідуальні технічні вимоги. Ви зрозуміли правильно: послуга не оплачується.