Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри на 3 плафона

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстра на 3 плафона – поширений варіант освітлення, який зазвичай зустрічають в невеликих кімнатах. Абажури відповідають за добре розсіювання світла по всій площі. Моделі різних стилів можна пристосувати під конкретну кімнату, щоб в ній було комфортно перебувати, займаючись різними справами.

Люстри на 3 плафона – чому популярні

Їх підлаштовують під конкретну висоту стелі, адже довжину підвісу вільно регулюють. При цьому люстра не заважає пересуванню по кімнаті, не краде простір візуально. Вона добре замінює інше освітлення, не створює відблиски, тіні. Купити люстру на 3 плафона можна з кращими джерелами світла Led типу. Вони підвищують якість освітлення в рази, працюють без мерехтіння і перегріву.

Світлодіоди не виділяють токсини, економлять електрику. Якщо є димер, можна регулювати яскравість. Це теж веде до додаткової економії. Така люстра на три плафона не збільшить суму оплати за рахунками. Плюс обстановка в кімнаті змінюється в потрібну сторону – приглушене світло розслабить, інтенсивне підбадьорить.

Різноманітність

Великий вибір моделей, розмірів і матеріалів – ще один аргумент, що пояснює намір купити люстру. Є кілька популярних стилів. Активніше, ніж інші, вибирають:

  • Класику. Ковані корпуси з позолотою, струмливі каскади скляних крапель, елегантні свічки. Люстра на 3 лампи з кришталевими підвісками – додаткові світлові відблиски.
  • Прованс. Абажури правильних форм, виконані частіше з тканини, спокійні пастельні тони.
  • Флористику. Дизайн перегукується з рослинною тематикою, декор у вигляді листя, з елементами, що нагадують гілки рослин.
  • Лофт. Свічки і лампи розжарювання в металевих сплетіннях, строгість оформлення, немов матеріал не піддавався обробці.
  • Хай-тек. Люстра на 3 лампочки без плавних форм, але асиметрія допустима. Головне – чіткі лінії, зазвичай строгі відтінки.

Існує багато цікавих моделей для дітей, які відразу впізнаєте за веселим дизайном – забавні принти у вигляді зірочок, сердечок, тварин.

5 відмінностей люстри від світильника

  • Спосіб кріплення. Люстру монтують тільки на стелю. Каталог світильників включає моделі для будь-яких типів поверхонь. Деякі достатньо поставити на основу.
  • Розташування по відношенню до поверхні монтажу. Світильник щільно прилягає до неї. Люстра на три лампи залишається на відстані.
  • Місце встановлення. Люстра – модель для будинку. Світильники монтують навіть на вулиці.
  • Кількість. Зазвичай однієї люстри достатньо для загального освітлення. Світильники частіше встановлюють по декілька штук.
  • Потужність. Люстра потужніша, тому зазвичай єдине джерело світла. Світильники в основному розраховані на додаткове підсвічування.

Хороша люстра на 3 плафона не може коштувати дуже дешево. Але замовити якісну модель з гарантією у нас – не занадто дорога ідея. Поставки відбуваються безпосередньо від брендів. Накопичувальна система допоможе заощадити при наступному замовленні – чим більша сума, тим вища знижка. Надаємо послугу підбору безкоштовно, щоб обійшлося без помилок, освітлення приносило лише хороші емоції.