Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличні світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

вуличні світильники в УкраїніЗорієнтуватися серед великого асортименту вуличних світильників не дуже просто, тому що всі моделі різні. Їх відмінності полягають не тільки в дизайні, способі монтажу, але також в захисних і технічних характеристиках. Важливо підібрати освітлення правильно, враховуючи вимоги, які висуваються до нього і цілі використання.

Вуличні світильники: особливості сучасних моделей

Основне призначення вуличного освітлення полягає в поліпшенні видимості в темряві. Завдяки цьому, людина безпроблемно орієнтується в просторі. Але такі світильники виконують додаткову функцію, не менш важливу. Вони використовуються в декоративних цілях. За допомогою деяких освітлювальних приладів вдається привнести особливий шарм, тепло і неповторний затишок в звичну вуличну атмосферу. Спец світло передбачає виробництво окремих моделей в першу чергу не для душі, а для того, щоб убезпечити життя людини. Наприклад, до таких відносяться прилади, які встановлюються вздовж автомобільних доріг.

В процесі виробництва захищених світильників обов'язково враховується, що вони будуть перебувати під постійним впливом різних зовнішніх факторів. Попадання вологи, пилу – найбільш часто виникаючі. Ступінь захисту може бути різною. По мірі її підвищення посилюються і самі захисні характеристики. Наприклад, деякі моделі здатні витримати лише потрапляння крапель дощу, а інші можна вільно занурювати в воду і це ніяк не вплине на функціонування.

Від того, наскільки показники захисту відповідають умовам користування, залежить довговічність приладів. Якщо проігнорувати цей момент, вуличні прожектори просто перестають працювати протягом короткого часу. Особлива увага приділяється характеристикам корпусу приладу, якості збірки. Матеріал виготовлення підбирається з орієнтацією на підвищену надійність. Він не повинен "боятися" механічних впливів.

Захищені світильники: види

Умовно моделі можна розділити на декоративні та технічні. Перші вносять в атмосферу вулиць привабливість, кожен раз притягуючи захоплені погляди перехожих. За допомогою таких моделей створюються унікальні дизайнерські світлові композиції. Головне завдання приладів другого типу полягає в поліпшенні видимості у вечірній або нічний час доби. Дизайн тут не стоїть на першому місці. Випускаються світильники для вулиці наступних видів:

  1. Вуличні прожектори. Забезпечують достатньою кількістю спрямованого світла зони з великою площею. Також часто застосовуються для підсвічування будівель і споруд різного призначення. Вони надійно фіксуються на поверхні за рахунок наявності в конструкції спеціальних кронштейнів.
  2. Ліхтарі. Вулиці, парки, садові ділянки, автомагістралі відмінно освітлені в темний час доби, завдяки їм. Найчастіше світильники вуличного освітлення встановлюються по периметру. Це сприяє не тільки забезпеченню великою кількістю світла, але і додає естетичність атмосфері. Стовпчики монтуються дещо простіше. Плюс вони мають меншу висоту, що розширює сферу застосування.
  3. Декоративні. Встановлюються в садах, на подвір'ях приватних і заміських будинків, паркових зонах. Підкреслюють красу рослинності, архітектури, фонтанів і водойм. Існують спеціальні моделі для занурення в воду, які здатні випромінювати цікаві кольори. Декоративний світильник на вулицю легко створить сміливі контрасти світлових відблисків і тіней. Він допоможе видозмінити простір, задати обстановці бажаний настрій.
  4. Підсвічування для фасадів, бра. Подібні моделі необхідні для виділення вибраних елементів фасадів і для організації загального освітлення, підкреслення дизайну самої будівлі. Бра також активно використовуються в цілях зонування в затишних альтанках для відпочинку. Нерідко використовуються в тандемі з іншими типами приладів (наприклад, бра + вуличні ліхтарі).
  5. Підвісні і стельові. Підвісні моделі фіксуються за допомогою шнурів або ланцюгів, а стельові ретельно закріплюються на основі, де відбувається монтаж, за допомогою спеціальної планки. Останні відрізняються більшою компактністю. Встановивши стельову або підвісну модель (можливо відразу декілька приладів), легко не лише добре освітити будь-які альтанки, місця розташування дверей, ніші, арки, а й оновити їх зовнішній вигляд, помітно поліпшити його.
  6. Вбудовані і тротуарні. Такі вуличні лампи не займають багато місця. Корпуси приладів після монтажу приховані від очей користувачів. Врізка здійснюється в будь-які фасади, доріжки, бордюри. Компактність приладів – плюс, але потужність при цьому зазвичай не надто висока, що важливо враховувати.
  7. Консольні. Обирають для організації повноцінного технічного освітлення вулиць, доріг та інших зон з великою величиною площі. У конструкції є консолі, що дозволяють надійно прикріплювати світильники до різних опор. Вони характеризуються швидким включенням і тривалою безперебійною роботою при мінімальному енергоспоживанні.

Перш, ніж купити вуличний світильник, важливо знати, на що в першу чергу звернути увагу.

Що обов'язково потрібно врахувати при виборі

Слід визначитися з необхідним рівнем потужності. Даний показник – один із найбільш важливих. Для всіх, хто обирає вуличні світильники, купити які сьогодні можна з різними варіантами значень, потрібно в першу чергу провести точні розрахунки оптимальних показників. Не зайвим буде звернути увагу на тип джерела світла. Світильники на діодних модулях користуються великою популярністю, адже мають тривалий термін служби і не вимагають регулярного обслуговування.

Магазин освітлення пропонує світильники з сонячними панелями. Вони дуже зручні в експлуатації, тому що не потребують підключення до електричної мережі. При бажанні домогтися максимального комфорту можливе придбання моделі з додатковим функціоналом. Наприклад, світильники з вбудованими датчиками руху. Подача напруги відбувається, коли пристрій "зчитує" рухи в безпосередній близькості. Вбудований таймер допоможе вмикати і вимикати світло, виходячи із заданих користувачем команд.

Тільки висока якість вуличних світильників – гарантія того, що ви залишитеся повністю задоволені придбанням. Якщо ви зіткнетесь із підробкою, модель швидко вийде з ладу. В нашому інтернет-магазині доступний великий вибір оригінального освітлення. Імовірність підробки суворо виключається. Обов'язково надається офіційна гарантія від виробника на кожен товар каталогу. Ми пропонуємо найкращі ціни на світильники відомих брендів, а також безкоштовну послугу підбору моделі.