Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Підлогові світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

торшери в УкраїніОдним підлоговим світильником можна поділити кімнату на зони, іноді повноцінно освітлити її, навіть змінити інтер'єр майже до невпізнання. За що ще цінують торшери? Установка без головного болю, проблем з дробленням стін, плутанням дротів під ногами. Більшість моделей дає можливість користуватися набором функцій, які роблять життя простішим і комфортнішим.

Підлогові світильники – чому на них варто звернути увагу

Сюди відносять будь-які моделі, які ставлять на підлогу, – лампи, торшери. Це вдалий варіант додаткового підсвічування і хороша можливість організувати загальне освітлення кімнати. Досвід західних країн підказує: монтаж люстр або різних стельових світильників не можна назвати обов'язковою вимогою. Там практично не встановлюють таке освітлення, а віддають перевагу цікавим торшерам. При цьому в будинках не страждають від нестачі світла, його достатньо. Якщо площа занадто велика, на допомогу приходять бра, іноді настільні лампи. В результаті кімнати наповнені рівним, в міру інтенсивним світлом.

Не дивно, що підлогова лампа стала настільки популярним рішенням. Такі світильники легко перенести в інше місце, коли захотілося змін або при переїзді в новий будинок. Не треба викликати електрика, щоб підготувати проводку, не доведеться руйнувати покриття стін. Принесли додому, поставили куди потрібно, і все. Але враховуйте, що моделі неоднакові.

Види

 1. Класичні торшери.
 2. Підлогові лампи.
 3. Торшери для читання.
 4. Світлодіодні підлогові світильники.
 5. Торшери зі столиком.

Перше, що потрібно пояснити, – відмінність двох типів підлогових світильників. Йдеться про лампи і торшери. Перші можуть не мати ніжку або вона буде невелика. При цьому джерело світла максимально наближене до підлоги, іноді починається від її рівня. Торшер – це стандартна конструкція, добре знайома всім. Вона включає в себе ніжку будь-якої форми, головне – достатньо довгу. Абажур розміщується у верхній частині.

У світильниках, призначених для читання, є додаткова лампа в конструкції. Її можна направляти в будь-яку сторону, регулювати висоту розташування. Додаткове джерело світла знімає зайве навантаження з очей, забезпечує хорошу видимість. Світлодіодний світильник підлоговий виглядає лаконічно, зазвичай має менші розміри. Відповідно, займає мінімум місця. Такі моделі працюють за допомогою вбудованих джерел світла – Led модулів. Це останнє слово в сфері освітлення. Краще, ніж діодні моделі, поки нічого не вдалося створити, тому що вони:

 • економлять електроенергію;
 • випромінюють інтенсивне, але приємне і безпечне для органів зору світло;
 • не вимагають частого ремонту, купити світлодіодну підлогову лампу – забути про постійне технічне обслуговування;
 • не ламаються через короткий час, працюють десятки років;
 • не виділяють токсичні речовини при експлуатації;
 • не нагріваються, нормально реагують на перепади напруги, якщо мережа нестабільна.

Торшер з вбудованим столиком замінює освітлення і один з основних предметів меблів. Не завжди є можливість і бажання займати додаткову частину простору. Кімната може бути дуже маленькою, та й почуття смаку ніхто не скасовує. Бачення інтер'єру у всіх різне. Модель зі столиком дозволяє зберігати важливі повсякденні дрібниці. Туди можна поставити чашку, покласти окуляри, телефон, декілька улюблених книг.

Купити підлогову лампу або торшер – рішення з декількома плюсами

 1. Гарне підсвічування для функціональних зон. Напрямок світла у багатьох моделях вільно змінюють. Падіння променя вниз добре для місцевого освітлення. Можна точно направити потік світла в будь-яку частину простору. Підлогові лампи підсвічують цілу зону і окремі складові інтер'єру. Наприклад, картину, вазу або стелаж із сувенірами.
 2. Участь в організації загального освітлення. Достатньо направити абажур вгору, світло розіллється по всій стелі. Якщо розглядаєте варіант без рухомих частин в конструкції, не страшно. Треба тільки купити підлоговий світильник з абажуром, відкритим у верхній частині. Кімната буде виглядати просторішою, стелі – візуально вищими.
 3. Висока якість світла. Хороший торшер або лампа не викликають дискомфорт в очах, не засліплюють до болю і різі, не напружують їх тьмяністю. Дають м'яке, в міру яскраве світло і при цьому не мерехтять, не знижують гостроту зору. Моделі з димером налаштовують на комфортну інтенсивність в залежності від типу кімнати, занять. Ви можете самі виставити потрібну колірну температуру (оптимально при відпочинку – до 3000 К, при читанні, рукоділлі – до 6000 К).
 4. Багато варіантів для різних стилістик інтер'єру. Це класичні моделі на кованих ніжках із симетричною формою абажура з текстилю або блискучими кришталевими підвісками. Але і світильників в стилі хай-тек і мінімал виробники пропонують не менше – чіткі строгі силуети, повна відсутність декору.

Ми підберемо для вас модель підлогового світильника, яка змінить звичний вигляд кімнати. З цікавим торшером або незвичайною лампою інтер'єр стане більш гармонійним, таким, що налаштовує на відпочинок. Самі відчуєте, що означає вираз: "Атмосфера наповнюється затишком". Послуга професійного підбору безкоштовна. Від нас – досвід, грамотна допомога, швидка відповідь. Від вас – трохи інформації, довіра і більше нічого.