Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Про нас

Інтернет-магазин освітлення Nasvitlo

Трохи більше десяти років тому компанія Арт-Енерго поставила за мету привнести світло в життя і дома простих українців і створила один з найбільших майданчиків по реалізації світильників. На сьогоднішній день в магазині Насвітло представлено професійне освітлення для інтер'єрів та екстер'єрів, для організації світла в житлових або промислових приміщеннях, освітлювальні прилади для вулиць, паркових зон та автострад. У нас ви зможете з легкістю знайти потрібне обладнання для будь-яких задач і вклавшись у встановлений бюджет.

Освітлення в Україні

Команда Насвітло пропонує клієнтам каталог вручну перевірених товарів від найвідоміших виробників світлотехніки. На сторінках нашого магазину представлені світильники компаній Nordlux, Eglo, Kanlux, Dalber, Elstead, Pikart і багатьох інших. Ми укладаємо прямі договори з фабриками і привозимо тільки оригінальну продукцію, якість якої буде радувати вас роками і десятиліттями. Компанія Насвітло враховує запити клієнтів і розширює географію доступних в каталозі виробників. Якщо якісь бренди освітлення не представлені в магазині, але вам дуже хотілося б їх побачити, зв'яжіться з менеджером і повідомте свої побажання.

Складні питання, прості відповіді

Заплуталися в безлічі характеристик світильників і не знаєте який підійде саме вам? Досвідчені фахівці компанії Nasvitlo безкоштовно допоможуть вибрати кращі люстри в Україні під ваші запити і побажання, не виходячи за рамки запланованого бюджету.

Для великих промислових об'єктів плануємо і реалізовуємо поставки в стислі терміни.

Світло в кожну домівку

Магазин Насвітло доставляє світильники в будь-яку точку України зі складів у Львові і Києві, а моделі під замовлення везе безпосередньо від виробника. У робочий час і за умови, що потрібна вам світлотехніка в наявності, відправляємо товар у той же день провідними службами доставки. Жителів і гостей Львова запрошуємо відвідати наш шоурум в Сокільниках на вулиці Скнилівській 21. У нас ви зможете ознайомитися з продукцією наживо, поспілкуватися з консультантами або забрати вже придбаний товар.

Гарантія та бонуси

Всі доступні світильники в Україні пройшли сертифікацію і є 100% оригінальними, надійними, безпечними і екологічними джерелами світла. Крім того, на освітлення поширюється офіційна гарантія від виробника.

Компанія Насвітло пропонує роздрібним покупцям вигідну систему лояльності. Вже з першої покупки ви починаєте користуватися знижками, відсоток яких стає вигідніше з кожним оформленим замовленням.
Головний офіс: 81130, Україна, Львівська область, с. Сокільники, вул. Скнилівска 21

Інтернет-магазин освітлення Nasvitlo — професійне світло тільки для вас!

1 2