Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Стельові світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

світильники в УкраїніОрганізація освітлення – справа тонка. Тут важливо не випустити з поля зору навіть найменшу деталь, щоб після установки вподобаної моделі світильника ви могли почувати себе з комфортом і жодного разу не пошкодували про вибір. На сучасному ринку представлено безліч цікавих варіантів світильників стельових. Вони дійсно користуються великою популярністю. Але перед тим, як здійснити покупку, потрібно озброїтися важливою інформацією про особливості світильників даного типу.

Чим стельові світильники відрізняються від люстр

Дві самих головних відмінності – це дизайн і призначення. Люстра - це підвісний освітлювальний прилад на декілька джерел світла, який має декоративну арматуру та абажури з оздобленням. Ці світильники займають центральне місце в дизайні приватних помешкань і використовуються для загального освітлення. Стельові ж світильники навпаки, більш строго дизайну, з мінімальним декором або без нього, використовуються як в приватних так і в приміщеннях комерційного призначення. За методом інсталяції стельовий світильник ділиться на накладний і вбудований монтаж, кріпляться за допомогою планки або «лапок» для гіпсокартону, комплектується модулем LED або цоколем під змінну лампочку. Якщо ви хочете купити стельовий світильник – радимо ознайомитись з нашими порадами і інформацією!

  • Різноманітність дизайну і стилю дозволяє замовити стельовий світильник в будь-який інтер'єр: Білосніжне або прозоре скло з дискретними металевими елементами - для класичного стилю, з елементами дерева – для арт-деко або кантрі, з елегантними тканинними абажурами – для стилю прованс або романтичних дизайнів. .
  • Висота приміщення також відіграє важливу роль . Оптимальним вибором для невисоких помешкань будуть світильники -споти з рухомими плафонами, що дозволить змінювати напрямок світла або тонкі, сучасні LED-плафони висотою 4-6 см круглої або квадратної форми
  • Функціональні стельові світильники це вже давно не данина моді, а звична опція для сучасних людей. В нашому магазині в розділі Смарт світильники ви знайдете прилади, які керуються з вимикача на стіні, з пульта або зі смартофону через спеціальний додаток. Дистанційне управління, вибір яскравості світла, робота світильника в режимі нічного світла забезпечують високий рівень комфорту при експлуатації.
  • Місце встановлення. Тут окремо виділимо світильники для ванної кімнати. Дизайн може бути класичним або сучасним – як вам подобається, але ці електроосвітлювальні прилади обов'язково повинні мати ступінь захисту не менше IP44. Друга цифра «4» вказує, що прилад захищений від потрапляння води з будь-якого напряму і що цей світильник може безпечно експлуатуватись у вологих приміщеннях.

Стельовий світильник в офісі- це стильно і естетично

Вже давно минули ті часи, коли для освітлення офісних приміщень використовували тільки растрові панелі. Сьогодні погляд на освітлення комерційних приміщень змінився кардинально, ринок пропонує сучасні, стильні рішення підвісних світильників типу «балка», стельових LED-плафонів, лінійних світильників. Ми радіємо, що все частіше, покупці звертають увагу на показники LED-модулів, які використовуються в світильниках, піклуючись про якісне світло і створення здорової, робочої атмосфери в колективі.

F.A.Q.

Який купити стельовий світильник для дитячої кімнати?

В першу чергу звертайте увагу на світильники з легких та безпечних матеріалів таких, як пластик, акрил, папір, бамбук. Модель повинна мати закрите джерело світла, щоб убезпечити дитину від контакту з лампочкою та монтуватись на висоті, яка не досяжна для дитини.

Світильники на стелю під натяжну плівку

Сучасні технології натяжних стель настільки вдосконалені, що обмежень при виборі світильника практично немає. Придбайте світильник ДО монтажу і ознайомте спеціалістів з конструкцією для правильного підбору монтажної основи під світильник

Аварійний світильник на стелю

В нашому магазині ці світильники знаходяться на окремій поличці «Промислові і аварійні світильники». Обирайте ці прилади згідно прямого їх призначення, вони повинні забезпечити яскраве світло і працювати в автономному режимі не менше 1 години.

Стельовий світильник чи проблема замовити в України?

На сьогодні жодної проблеми немає.В Україні дуже багато інтернет-магазинів, які продають освітлення і ніяких проблем не виникає, щоб купити не тільки стельовий світильник, а будь який інший освітлювальний прилад. Порівняйте фінансові і логістичні умови, які пропонують магазини, поспілкуйтесь з менеджерами, переконайтесь, що вам надають всі гарантії безпечної покупки і зробіть вибір.

За якою ціною можна купити світильник на стелю в магазині Nasvitlo?

Ми завжди підтримуємо широкий асортимент стельових світильників як за технічними параметрами так і за ціною і пропонуємо вам купити:

  • Накладні стельові світильники від 191 грн;
  • Смарт світильники від 1775 грн;
  • Світильники у ванну від 237 грн;
  • Споти від 398 грн.

 

Найкращий вибір стельових світильників в інтернет-магазині Nasvitlo.com !