Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Гарантія

Гарантія

На всі світильники в магазині Насвітло поширюється гарантія на освітлення, що підтверджує працездатність і відповідність товару стандартам якості, відсутність дефектів або фабричного браку.

Термін зобов'язань обумовлюється політикою виробника освітлювального обладнання та становить від 1 до 15 років. Гарантія на світлодіодні лампи надається на кількість годин роботи і вказується окремо. У разі, якщо світильник вийде з ладу під час гарантійного періоду, вам потрібно буде надати документ про оплату, після чого ми замінимо пошкоджений або непрацюючий товар.

У деяких випадках інтернет-магазин Nasvitlo може відмовити в наданні гарантії:

  • Придбаний пристрій одержав механічні пошкодження або був деформований в результаті необережного поводження;
  • При використанні не за призначенням або при неправильній експлуатації люстри, гарантія втрачає силу;
  • Була перепаяна або іншим чином змінена схема живлення приладу. Гарантія від продавця не надається і в разі виходу пристрою з ладу при спробі змінити його технічні характеристики;
  • Світильник постраждав в результаті форс-мажору (землетрус, автомобільна аварія, пожежа та інші);
  • Проблеми з роботою електромережі (зниження або підвищення електроживлення) вивели товар з ладу.

Повернення або обмін

Під час акцій і знижок купили світильник, а він вам не підійшов? Або просто захотіли повернути товар? Не проблема, адже ця можливість законодавчо встановлена у вигляді прав споживача. Якщо з моменту отримання товару не пройшло 2 тижні, його можна без проблем повернути при дотриманні ряду умов: світильник не використовувався не отримував пошкодження і не був деформований, упаковка в цілісності, а товарний чек в наявності. Ваш випадок відповідає всім вимогам? Приходьте повернути або поміняти освітлювальний прилад в офіс Насвітло (знайти нас можна в с. Сокільники на вулиці Скнилівській 21). Покупцям з інших міст необхідно спершу зв'язатися з менеджером компанії для уточнення деталей процедури.

При заміні світильника гарантія продовжується до початково встановленого терміну.

Випадки поломок або браку трапляються дуже рідко, адже всі моделі в нашому каталозі поставляються безпосередньо з фабрик відомих брендів освітлення з усього світу. Світильники в асортименті магазину відповідають найвищим європейським стандартам якості, а на складах співробітники компанії Насвітло проводять строгий вхідний контроль продукції. А додатковий захист при упаковці товарів перед відправкою по Україні підвищує ймовірність, що гарантія на освітлення вам не знадобиться.