Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Точкові світлодіодні світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Без невеликих точкових світильників led іноді неможливо повноцінно освітлити кімнату. Вони добре виручають, коли основне світло недостатньо інтенсивне. У маленьких кімнатах часто виступають як єдині джерела освітлення. Вбудовані діодні модулі допомагають економити, забезпечують безпеку роботи і служать дійсно довго без втрат для якості світла.

Що відомо про точкові світильники led

Сьогодні це краще додаткове освітлення, яке вдалося придумати. Світлодіодні точки економно витрачають електроенергію і цим зменшують суму в вашій платіжці. Плюс вони коштують не так дорого, як інші типи освітлення, а можливостей надають не менше. Деякі моделі точкових світлодіодних світильників мають смарт функції, вбудований димер. Ви можете вільно змінювати температуру світла, яскравість, навіть колір освітлення, а також налаштовувати власні сценарії. Пульт управління в рази полегшує дії. Не потрібно навіть підходити до вимикача, просто перебуваєте на відстані і задаєте настройки.

Led точки ефективні при організації декількох рівнів освітлення. Вони популярні, тому що:

 • Дають рівномірний світловий потік, розширюючи простір, візуально роблячи стелі вище.
 • Виключають шкоду для поверхні. Точкові лед світильники сильно не перегріваються.
 • Служать довше, ніж моделі зі стандартними джерелами світла, гарантують пожежну безпеку і стабільність роботи при скачках напруги в мережі.
 • Не вимагають регулярного технічного обслуговування, ймовірність поломки зведена до мінімуму. Вам не доведеться викликати фахівців для ремонту. Замовили і живете спокійно, користуєтеся безпечно.

Точкові лед світильники мають невелику вагу, що спрощує монтаж. Застосовують два способи – врізка і накладання. Перший метод передбачає вбудовування моделей в поверхню, в ній попередньо роблять отвори. Точковий світильник світлодіодний фіксують за допомогою спеціальних затискачів. Накладні моделі встановлюють кріпильним майданчиком прямо на поверхню.

Точкові світлодіодні світильники – універсальне рішення

Те, що точки популярні в житлових будинках і квартирах, – відомий факт. Там їх встановлюють в будь-яких кімнатах як хороше додаткове, іноді загальне світло. Також LED точки зустрічають:

 • в торгово-розважальних центрах;
 • в кафе, барах;
 • на вулицях, біля вітрин і вивісок;
 • в офісах;
 • на виробництвах.

Їх замовляють для організації вуличного освітлення, створення у дворі незвичайної атмосфери вечорами. Вдома моделі бувають незамінні при підсвічуванні декору, будь-яких функціональних зон, сходів, навіть підлог.

Треба вибирати діодні точкові світильники, орієнтуючись на умови використання. Наприклад, для вулиці купують захищені моделі, спеціально призначені для монтажу в умовах великої кількості вологи і пилу. Для виробництва теж підійдуть не всі точки, а тільки розроблені для промислового освітлення, з корпусами посиленої міцності. Коли шукаєте точки в ванну, зверніть увагу на моделі з вологозахистом від IP _4 і вище (дивіться на другу цифру, вказану поруч із абревіатурою). Їх також встановлюють на кухні, обов'язково враховуючи віддаленість від джерела води. Чим воно ближче, тим більша цифра.

Легко отримати варіанти діодних точкових світильників з правильною колірною температурою, кольором світіння, для будь-яких умов. Якщо модель не має димеру, смарт функцій, достатньо уважно вивчити технічні характеристики перед покупкою. Тепле світло (до 3500 К) підходить для спальні, вітальні, нейтральне – (до 6000 К) для кухні, передпокою, робочої зони. Перше забезпечує затишок, заспокоює і розслабляє. Друге діє інакше: зберігає природність кольорів і відтінків, полегшує виконання справ, налаштовує на роботу.

Лед точки – фінальні аргументи на користь

 • Безпечні. Не виділяють токсичні речовини при роботі і після утилізації. Це дозволяє вільно встановлювати лед точки навіть в дитячих кімнатах.
 • Легко поєднувати з різними стилями інтер'єру. Компактні розміри і лаконічний дизайн доречні всюди.
 • Не б'ють по очах, не мерехтять і не псують зір. Випромінюють м'яке світло, якість якого у багато разів вища в порівнянні з іншими джерелами.

Купити точковий світильник світлодіодний поворотного типу – хороша ідея для поділу простору, підсвічування картин, дзеркал, фотографій. Кут регулюють, направляючи потік світла в зону роботи або відпочинку. У цьому допомагає міцна рухома арматура. Стаціонарні беруть участь в організації освітлення загальної площі. При цьому немає тіней, темних кутів. Не завжди люстра справляється самостійно із завданням загального освітлення, зате точки накладні виручають.

Важливо замовити якісні світильники, щоб домогтися всього, про що сказали. Ціна не може бути занадто низькою і це не повинно лякати. Витратити більше зараз або потім постійно міняти світильники, ризикувати життям і здоров'ям? Низька ціна і пожежна безпека, висока надійність майже ніколи не поєднуються. В кінцевому рахунку можна витратити не меншу суму і вимотати нерви.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір точкових світильників led від провідних європейських виробників. Ціни абсолютно адекватні, тому що співпрацюємо з брендами безпосередньо. Безкоштовно допоможемо вибрати точки, щоб освітлення радувало око і дивувало можливостями.