Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники ArtGlass

Чехия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

ArtGlass - люстри і світильники преміум-класу

У світі ультрасучасної світлотехніки, в якому моделям притаманні чіткість ліній, мінімум декору, геометрична строгість, всеодно знаходиться місце витонченим і елегантним кришталевим люстрам. Це яскравий приклад того, як якість матеріалу і класика форм-фактора переважає над інноваційними рішеннями. Цим пріоритетом скористалися чеські підприємці, створивши в 1994 році фабрику ArtGlass Чехія, котра займається виробництвом висококласної світлотехніки з кришталю. Те, що компанії трохи більше 20 років, зовсім не означає, що виробник не може похвалитися великим досвідом в даній сфері. Адже колосальні навички з виробництва кришталевих люстр були запозичені у фабрики, яка працювала ще в XVIII столітті. Сьогодні компанія ArtGlass люстри створює чудової краси, які гідні прикрашати урочисті зали, підкреслюючи їх королівську розкіш.

Успіх підприємства полягає і в постійній роботі над новими моделями і просуванні бренду за межі рідної країни. На сьогоднішній день купити ArtGlass можна в Польщі, Німеччині, Великобританії, Росії. А для реклами бренду її представники відвідують всесвітньо відомі виставки «Light + Building» у Франкфурті-на-Майні, International Fair of Lightning Equipment в Польщі, Interlight Moscow в Росії.

Світильник ArtGlass: модельний ряд

Спочатку творцями бренду була обрана ніша дорогої світлотехніки з кришталю. Створювати дорогі ексклюзивні моделі було просто, маючи певні навички і досвід роботи. Але з часом виробники помітили, що попит на кришталеві моделі в середньому ціновому діапазоні також дуже великий. Таким чином, став розширюватися і каталог продукції, світильник ArtGlass стає доступним широкому колу покупців. Щоб не економити на якості матеріалів і не знижувати планку якості, було прийнято рішення для моделей з більш демократичними цінами просто використовувати інший тип скла. Таким чином, на сьогоднішній день покупець має можливість світильники ArtGlass купити із наступних видів матеріалів:

  • Кришталь Classic використовується у виробництві світильників Артгласс в середньому ціновому діапазоні. Ціна такої люстри в діапазоні від двох до десяти тисяч гривень, в залежності від складності конструкції і кількості використовуваного матеріалу.
  • Більш дорогі моделі виготовляються з кристалів Exclusive Crystal, для шліфування яких необхідне спеціалізоване апаратне обладнання. Результатом роботи є кристали дивовижної чистоти і з чіткими гранями.
  • Найдорожчим вважається світильник ArtGlass з кристалами Swarovski. Діамантовий блиск кожного елемента люстри, іскристі переливи в променях світла палаючих ламп, мерехтливі відблиски по всьому освітленому простору - ось за що готові платити справжні цінителі дорогої кришталевої світлотехніки.

Світильник Artglass: сфери використання

Звичайно, варто з розумом підходити до питання освітлення будь-якого приміщення. Адже там, де красиво виглядають невеликі пристельові світильники, будуть недоречними масивні кришталеві моделі. Моделі торгової марки ArtGlass - люстри, які швидше  прикрасять просторі вітальні з високими стелями, холи приватних будинків, зали розкішних ресторанів чи готельні рецепції, виставкові зали.

У каталозі інтернет-магазину Nasvitlo продукція чеського виробника кришталевих люстр представлена ​​в широкому асортименті. Ви можете без побоювань купити ArtGlass та замовити доставку дорогих моделей в будь-яку точку України, оскільки всі світильники надійно упаковуються і перевіряються перед відправкою.