Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Промислові і аварійні світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Без грамотно організованого промислового освітлення неможлива повноцінна робота на будь-якому виробництві. Тут особливо важливо не помилитися при виборі. Від цього може залежати не тільки нормальна працездатність співробітників, але іноді навіть збереження їх здоров'я і життя. Тому купувати стандартні прилади – невірне рішення.

Промислове освітлення і його відмінні риси

До даного типу відносять освітлювальні прилади, призначені спеціально для установки в різних цехах, виробничих приміщеннях, на заводах. Головні особливості, що відрізняють їх від інших видів освітлення, – збільшений ступінь захисту і триваліший термін експлуатації. Оскільки надійність максимально висока, ціна таких приладів не надто низька. Але вартість на 100% виправдовує рівень якості. В умовах виробництва ризикувати ніколи не можна. Надмірна економія неприпустима. Аналогічний підхід застосовується, коли підбирають торгове освітлення.

Придбати якісні та надійні промислові світильники означає забути про необхідність заміни, ремонту та дорогого обслуговування на довгі роки. Якщо купити бюджетні варіанти, які з самого початку не були розроблені для використання в умовах виробництва, прилади швидко вийдуть з ладу. До того ж, не можна гарантувати безпеку працівників заводів та інших підприємств в ході експлуатації.

Як впливають виробничі світильники на умови праці

  1. Покращують працездатність. Оптимальне освітлення допомагає підтримувати нормальний тонус, активність співробітників. Відповідно, вони менше втомлюються, що позитивно позначається на загальній продуктивності.
  2. Гарантують безпеку в процесі праці. Забезпечується відмінна видимість робочих місць, а також зменшується ймовірність виникнення травм.
  3. Робочі характеристики виробничих світильників сприяють збереженню нормального самопочуття протягом всього трудового дня. У співробітників виробництв не болять очі, голова після зміни. Погана якість світла часто буває причиною появи подібних симптомів.

Щоб краще зрозуміти специфіку освітлення на промислових об'єктах, потрібно вивчити особливості його видів.

Типи освітлення та характеристики роботи світильників

Умовно можна розділити його на штучне та аварійне. Без першого типу світла не обійтися ні на одному виробництві, коли сонячні промені не потрапляють в приміщення. Моделі промислових світильників, що забезпечують якісне штучне світло, спокійно реагують на експлуатацію в виробничих умовах. Мова йде про:

  • велику кількість пилу;
  • ймовірність попадання вологи;
  • постійні перепади температур.

Тому, що світильники нормально працюють в зазначених умовах, сприяє спеціально розроблена конструкція корпусів. Вони характеризуються високою стійкістю до впливу зовнішніх факторів. Також передбачається додатковий захист від перегріву. Навіть якщо є необхідність постійно вмикати/вимикати освітлення виробничого цеху, виходу приладів з ладу не відбудеться.

Аварійні світильникина виробництві актуальні при виникненні будь-яких надзвичайних ситуацій. Саме вони допомагають організувати безпроблемну евакуацію людей. Для цього встановлюються спеціальні освітлювальні прилади з покажчиками руху, відповідними написами. Місцями монтажу зазвичай є зони біля виходів, пожежних стендів. При організації аварійного освітлення для виробничого цеху не обійтися без використання джерел безперебійного живлення.

Які моделі світильників використовують найчастіше

Стельові світильники відносяться до найбільш популярних. Це компактні прилади, які не займають багато простору. Вони кріпляться впритул до поверхні стелі і мають невелику вагу, що полегшує монтаж. Стельові прилади відмінно розсіюють світло, дозволяючи організувати повноцінне загальне освітлення приміщення з будь-якою площею.