Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вбудовані точкові світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Різноманіття моделей і сфери застосування

У великому каталозі продукції величезну нішу займають вбудовуємі світильники стельові. Настільки популярними вони стали завдяки своїй універсальності і простоті в експлуатації. З моменту появи їх на ринку світла розроблена величезна кількість модифікацій, що дозволяє покупцеві підібрати найбільш підходящу модель.

Що являють собою стельові точкові світильники врізні?

Дана модель з каталогу призначена для вбудовування в стелі або предмети меблів. Крім цього використовуються світильники для підсвічування сходів, конкретних предметів інтер'єру, ніш, вуличних терас. Вони можуть стати самостійними освітлювальними приладами або частиною світлової композиції.

Найбільш затребуваними врізні світильники є в приміщеннях невеликої квадратури або з низькими стелями. Громіздкі люстри будуть не тільки візуально зменшувати приміщення, а й створять труднощі в переміщенні по кімнаті. А ось світлодіодні світильники стельові вбудовуємі чудово впораються із завданням освітлення і навіть візуально розширять область. Якщо ж Ви любите освітлювальні прилади з різноманітними підвісами або декоративними елементами, то в нашому каталозі знайдуться і такі моделі, а не тільки стельові світильники.

Сьогодні виробники пропонують придбати врізні світильники стельові найрізноманітніших модифікацій. Головні відмінності - це розмір, форма, наявність декоративних елементів, малюнків або орнаментів, матеріал, потужність світлового потоку, тип використовуваної лампи. Якщо коротко, то найпопулярнішими моделями є:

  • класичні білі точки;
  • світильники врізні, корпус яких прикрашають малюнки, орнаменти, кування, дерев'яні елементи;
  • світильники в металевому корпусі, найчастіше це нержавіюча сталь, але можуть бути і в срібному або золотому кольорі. Використовуються в основному як точкові світильники в ванну;
  • варіанти з кришталевими підвісами.

Що стосується форми, то вона може бути круглої, прямокутної, квадратної, плоскою і опуклою. Найчастіше точковий світильник врізний укомплектований одним джерелом світла. Але є і варіанти з кількома лампочками.

Завдяки зручній конструкції і простоті в експлуатації, врізні світильники стельові світлодіодні знайшли широке застосування. Їх використовують не тільки в житлових будинках і квартирах, а й в офісних центрах, на торгових площах, в комерційних будівлях. Також часто вони використовуються і в ландшафтному дизайні в якості вуличного освітлення, підсвічування фасадів, басейнів, альтанок і веранд. Але для використання світильників поза приміщенням, варто вибирати моделі зі спеціальними технічними параметрами і наявністю захисту від природних впливів - вуличні світильники.

Як зручно купити врізні світильники?

Щоб не витрачати багато часу на пошуки цікавих моделей в містах Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, радимо світильники в інтернет-магазині світильників nasvitlo.com від компанії «Арт-Енерго». Для того щоб спростити вибір і замовити світильники стельові вбудовані, які найбільше відповідають Вашим критеріям, скористайтеся спеціально розробленими фільтрами:

  1. Ціновий діапазон. Якщо у Вас обмежений бюджет, і Ви не бажаєте витрачати час на перегляд точкових світильників врізних, які не вписуються в бюджетні рамки, то просто на просто задайте мінімальну і максимальну ціну. Це істотно спростить вибір.
  2. Інтернет-магазин nasvitlo.com пропонує клієнтам купити лед світильник стельовий вбудовуємий від різних виробників. В каталозі Ви знайдете продукцію AZzardo, Eglo, Nowodvorski, Zumaline, і інших торгових марок. Якщо Вас цікавить конкретний бренд або, наприклад, країна-виробник, то Ви можете скористатися спеціальним фільтром.