Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Гіпсові точкові світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Точки з гіпсу і подібних матеріалів зазвичай використовуються в авторських дизайнерських інтер'єрах. Їх купують коли точно знають, яким чином будуть їх використовувати. При цьому вартість складно назвати високою.

Використання точкових світильників з гіпсу

Перший і основний варіант використання - попереднє фарбування або художнє оформлення світильників перед установкою. Точкові світильники гіпсові можуть стати якими завгодно - в залежності від ваших побажань або старань вашого дизайнера. Гіпс один з кращих матеріалів для цих цілей.

Крім того, це єдиний варіант, якщо вам необхідно освітлення під унікальний колір стін, стелі або іншого декору в кімнаті. Виробники, звичайно, пропонують багату палітру корпусів, але потрапити в точний відтінок практично нереально. Гіпсові точкові світильники під фарбування вирішують цю проблему.

Іноді точки з гіпсу можна побачити в своєму первозданному вигляді - зазвичай в інтер'єрах класичних, з великою кількістю ліпнини у подібних елементів дизайну. Вони виглядають самобутньо, що привертає любителів оригінального освітлення.

Купівля точкових світильників гіпсових

Коли обираєте подібне світло, головне - купити оригінальну модель з офіційною гарантією. Тільки так можна бути впевненому в довговічності виробу. Для цього є такі інтернет-магазини освітлення як Насвітло, які співпрацюють з брендами безпосередньо.