Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Офісні світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Функція офісних світильників – освітлення приміщення. Але також вони підтримують робочий настрій співробітників. Моделі додатково закріплюють враження про підприємство. Всі, хто відвідує офіс, ще раз переконуються в тому, що з вами можна мати справу. Щоб світильники працювали на імідж компанії, правильно освітлювали простір і підвищували працездатність, дізнайтеся, які моделі варті уваги, як їх підбирають.

Офісні світильники: як працюють, вибір

Правильне світло одночасно сприяє нормальній роботі і спрощує її виконання настільки, наскільки це можливо. При гарному освітленні співробітники не будуть довго розглядати предмети, документи, напружуючи очі. В офісі і без цього достатньо чинників, що викликають втому зорового апарату, погіршують його стан. Працювати потрібно в комфортних умовах, щоб чекати на відповідний результат. Або залишаться тільки підвищена нервозність і сильна втома. Офісне освітлення створене, щоб уникнути неприємних явищ.

Ще одна характеристика таких світильників  – тривалий термін служби без частих ремонтів. Надійність  – основа всього. Це впливає на ціну, що виправдано. Вона відповідає рівню якості, зате не доведеться купувати нові світильники для офісу щороку, постійно вирішувати проблеми з непрацюючими пристроями замість того, щоб займатися бізнесом і збільшувати прибуток.

 Розумний вибір – звернутися за порадою до професіоналів. Співробітники нашого інтернет-магазину готові допомогти вам і фахівцям, які працюють над дизайном офісу. Ми дамо поради щодо вибору:

  • найкращих у вашому випадку моделей;
  • кількості світильників для офісу;
  • сумарної величини робочої потужності моделей;
  • схеми розташування.

Ми докладно роз'яснимо спосіб монтажу, а потім запропонуємо комерційне освітлення з орієнтиром на ваші дані. Головна новина – це безкоштовно.

Поділ офісного освітлення

Основний тип – загальне. Тут найкраще працюють стельові моделі світильників. Вони монтуються до поверхні впритул і мають досить невеликі габарити. Універсальний дизайн моделей вписується в будь-який інтер'єр. Офісні лампи вибирають під різні площі з урахуванням достатньої кількості. Вони дають багато інтенсивного світла з точною передачею кольорів. Стельові моделі позбавляють від тіней, відблисків. В умовах офісів варто уникати появи цих неприємностей. Світло буде добре розсіюватися. В цьому допоможе матове покриття плафонів світильників, які пропонує магазин освітлення. Співробітники не стануть відчувати сильну втому навіть після довгого робочого дня.

Офісні світильники стельові підтримують працездатність тільки при виборі правильної колірної температури. Добре, якщо значення близьке до природного денного світла – від 3500 до 6500-7000 К, не вище. Але при установці в зонах відпочинку інше правило. Тут потрібне тепле світло до 3500 К, яке добре розслабляє, відновлює сили

Найчастіше офісні світлодіодні світильники стельові встановлюють одночасно з локальним освітленням. Останнє розставляє акценти на конкретних зонах простору, наповнює достатньою кількістю світла окремі робочі місця співробітників. Універсальні варіанти:

  • споти і треки;
  • настільні лампи;
  • бра.

Перші виграють, тому що дають більшу свободу в управлінні потоком світла, точніше налаштовуються під певні вимоги.

Критерії вибору і чому офісні світлодіодні світильники – 100% потрапляння

Вивчаючи асортимент світильників для офісу, звертають увагу на вид діяльності підприємства. Іноді потрібно більше світла, в інших випадках – менше. Наприклад, постійна взаємодія з кресленням потребує достатньо інтенсивного освітлення робочої поверхні. Потужність і кількість світильників залежать від цього фактора.

Правильно – купити офісні світлодіодні світильники. Вони компактні, дуже економічні та екологічні. Не будуть відволікати співробітників від виконання обов'язків сильним шумом. Не потрібна заміна LED модулів. Ніщо не буде сповільнювати роботу. Інші джерела світла змінні.

Якість таких світильників з часом не погіршується, але термін служби тривалий. Навіть якщо світло часто вмикають і вимикають, ніяких втрат не виникає. Офісні світлодіодні світильники стельові швидко запускаються, що також має значення. Якщо сформулювати коротко, то купили одного разу – забули на багато років і спокійно користуєтеся. Діоди в конструкції не виділяють занадто багато тепла, тому моделі офісних світильників безпечні для установки в будь-яких умовах.